Warto kupić - Obuwie - Kapcie, balerinki, tenisówki

Buty Blanca łąka kwiatów

Model bucików Blanca łąka kwiatów został zaprojektowany z myślą o wygodzie dziecka oraz ładnym wykończeniu. Wnętrze jest ozdobione wzorem z łąką kwiatów, natomiast zewnętrzna część składa się z miękkiego aksamitu w kolorze głębokiego fioletu.

Buty Blanca łąka kwiatów dobrze dopasowują się do nóżki oraz dobrze stabilizują stopę zapewniając jej prawidłowe ułożenie. Dzieci w przedszkolu spędzają kilka godzin dziennie, dlatego tak ważne jest jakie mają na stopach buciki.

Naturalne, przewiewne i kolorowe materiały na cholewce oraz lekkie, elastyczne i oddychające spody obuwia zapewnią prawidłowe kształtowanie i swobodną pracę stopy podczas zabawy.

Możliwość łatwego założenia każdego bucika uczy dziecko samodzielności. Buciki Blanca łąka kwiatów są tworzone według wskazań ortopedów, co potwierdza certyfikat "Zdrowa Stopa".

Są dostępne w rozmiarach 25-30.

sklep.befado.pl Cena: 30.89 PLN
Producent:
Befado

Pozostałe

Attipasy Kapcie, balerinki, tenisówki

Bawełniana skarpetka oraz silikonowa, elastyczna podeszwa z otworkami, to przepis na bezpieczną zabawę.

Czytaj dalej
Attipasy Kapcie, balerinki, tenisówki

Świetnie sprawdzą się jako kapcie do domu, żłobka lub przedszkola.

Czytaj dalej
WAŻNY KAŻDY KROK MINI FIRST STEPS Kapcie, balerinki, tenisówki

Stworzone z myślą o dzieciach, które uczą się chodzić. Buciki powstały we współpracy z antropologami oraz lekarzami ortopedii.

Czytaj dalej
Attipasy Natural Herb Kapcie, balerinki, tenisówki

Attipasy są lekkie, elastyczne i antypoślizgowe. Łatwo je założyć na dziecięce stopy, a dzięki odpowiednio zaprojektowanej podeszwie zapewniają swobodny ruch palców.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie