Warto kupić - Obuwie - Kalosze i kozaczki

BARTEK BE ACTIVE z podeszwą VIBRAM

Buty z linii BARTEK BE ACTIVE mają unikalną podeszwę marki Vibram® - trwałą, odporną i o dużej przyczepności.

Bartek jest w Polsce pionierem w zastosowaniu specjalistycznych spodów marki Vibram® do produkcji obuwia dziecięcego. Podeszwy Vibram® charakteryzują się dużą przyczepnością, trwałością oraz odpornością na ścieranie za sprawą zastosowanego do ich produkcji materiału oraz specjalnie zaprojektowanego urzeźbienia. Każdy element jest specjalnie zaprojektowany zależnie od stawianych mu wymagań.

Podeszwa Vibram® w obuwiu znakomicie radzi sobie na takich podłożach jak skała, śnieg, strumyk i błoto. Nowe podeszwy Vibram® można teraz wypróbować w wyjątkowej linii obuwia z membraną Sympatex Reflexion.

www.sklep.bartek.com.pl Cena: 339.9 PLN
Producent:
BARTEK

Pozostałe

INFORLAM FREEDOM Kalosze i kozaczki

Linia wygodnego, niezwykle lekkiego obuwia z zastosowaniem membrany BRTKtex WATERPROOF, zabezpieczającej przed przemakaniem, umożliwiającej jednocześnie "oddychanie" stopom dziecka.

Czytaj dalej
ACTIVE SPORT Kalosze i kozaczki

Wyjątkowo lekkie obuwie, wyprodukowane w specjalnej technologii dzięki zastosowaniu spodów wtryskowych i wysokogatunkowych materiałów.

Czytaj dalej
JOAN™ RAIN WEDGE BOOT Kalosze i kozaczki

Zabezpiecz przed deszczem każdy krok zakładając Joan Rain Wedge. Wulkanizowana guma w połączeniu z oddychającą podeszwą zapewnia wygodę, styl oraz stabilność na śliskich powierzchniach.

Czytaj dalej
Wodoodporne śniegowce dla dzieci Kalosze i kozaczki

Bardzo lekkie i wygodne wodoodporne śniegowce dla dzieci.

Czytaj dalej
Śniegowce dla dzieci Kalosze i kozaczki

Bardzo lekkie i wygodne wodoodporne śniegowce dla dzieci.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie