Warto kupić - Obuwie - Kalosze i kozaczki

Oldskulowe śniegowce Bartek

Oldskulowe śniegowce Bartek charakteryzują się połączeniem obowiązujących trendów z najwyższą jakością wykończenia i materiałów.

Zastosowana membrana Sympatex zapewnia wodo- i wiatroszczelność. Dodatkowo oldskulowe śniegowce Bartek posiadają aluminiową wkładkę, dzięki której ciepło wytwarzane przez stopę jest zatrzymywane wewnątrz buta.

Podeszwa wykonana jest z lekkiego, elastycznego materiału, który zapewnia antypoślizgowość za sprawą specjalnego urzeźbienia. Oldskulowe śniegowce Bartek dostępne są w rozmiarach 19-26.

www.sklep.bartek.com.pl Cena: 169.9 PLN
Producent:
BARTEK

Pozostałe

INFORLAM FREEDOM Kalosze i kozaczki

Linia wygodnego, niezwykle lekkiego obuwia z zastosowaniem membrany BRTKtex WATERPROOF, zabezpieczającej przed przemakaniem, umożliwiającej jednocześnie "oddychanie" stopom dziecka.

Czytaj dalej
ACTIVE SPORT Kalosze i kozaczki

Wyjątkowo lekkie obuwie, wyprodukowane w specjalnej technologii dzięki zastosowaniu spodów wtryskowych i wysokogatunkowych materiałów.

Czytaj dalej
JOAN™ RAIN WEDGE BOOT Kalosze i kozaczki

Zabezpiecz przed deszczem każdy krok zakładając Joan Rain Wedge. Wulkanizowana guma w połączeniu z oddychającą podeszwą zapewnia wygodę, styl oraz stabilność na śliskich powierzchniach.

Czytaj dalej
Wodoodporne śniegowce dla dzieci Kalosze i kozaczki

Bardzo lekkie i wygodne wodoodporne śniegowce dla dzieci.

Czytaj dalej
Śniegowce dla dzieci Kalosze i kozaczki

Bardzo lekkie i wygodne wodoodporne śniegowce dla dzieci.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie