Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Obuwie - Kalosze i kozaczki

Oldskulowe śniegowce Bartek

Oldskulowe śniegowce Bartek charakteryzują się połączeniem obowiązujących trendów z najwyższą jakością wykończenia i materiałów.

Zastosowana membrana Sympatex zapewnia wodo- i wiatroszczelność. Dodatkowo oldskulowe śniegowce Bartek posiadają aluminiową wkładkę, dzięki której ciepło wytwarzane przez stopę jest zatrzymywane wewnątrz buta.

Podeszwa wykonana jest z lekkiego, elastycznego materiału, który zapewnia antypoślizgowość za sprawą specjalnego urzeźbienia. Oldskulowe śniegowce Bartek dostępne są w rozmiarach 19-26.

www.sklep.bartek.com.pl Cena: 169.9 PLN
Producent:
BARTEK

Pozostałe

Na niepogodę Kalosze i kozaczki

Kalosze Befado dostępne w wielu kolorach idealne na jesienne harce po kałużach.

Czytaj dalej
Kozaki BARTEK dla dziewcząt Kalosze i kozaczki

Efektowne botki dla małych elegantek, które oryginalny wzór zawdzięczają ażurowej cholewce połączonej z ozdobami w postaci frędzli o różnej długości.

Czytaj dalej
Feel Free. Ciepłe kozaczki BARTEK ze skóry owczej Kalosze i kozaczki

Ciepłe kozaczki ze skóry owczej. Inspiracją do stworzenia linii niezwykle ciepłego, miękkiego obuwia była skóra owcza. Występuje ona w postaci wierzchów obuwia, jak i podszewek.

Czytaj dalej
Wool World - Buty Bartek Kalosze i kozaczki

Wzory posiadają membranę BRTKtex WATERPROOF, która stanowi nieprzepuszczalną barierę dla deszczu, błota i śniegu. W efekcie buty pozostają wewnątrz zawsze suche.

Czytaj dalej
Zimowa lekkość. Buty Bartek z membraną BRTKtex WATERPROOF Kalosze i kozaczki

Buty z membraną BRTKtex WATERPROOF odprowadzają nadmiar wilgoci wydzielanej przez stopę, pozwalają na jej oddychanie podczas wysiłku.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie