Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Obuwie - Kalosze i kozaczki

Zdrowe śniegowce dziecięce z jonami srebra

Klasyczne i bardzo ciepłe śniegowce dla dzieci, polskiej firmy MUFLON, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów.

Cholewka zrobiona jest z wodoodpornego ortalionu ze ściąganym kołnierzem zabezpieczającym przed dostawaniem się wody i śniegu do środka. Drugi model posiada zapięcie na suwak, dzięki czemu ułatwia i przyśpiesza zakładanie obuwia na stopy.

Śniegowce dziecięce są ocieplone od wewnątrz naturalną 100% wełną oraz wkładką z folii aluminiowej perforowanej otoczonej od góry i dołu włókniną, dzięki czemu zachowuje doskonałe właściwości termoizolacyjne.

Zdrowe śniegowce dziecięce z jonami srebra

Spód wykonany jest ze specjalnego tworzywa TR (termokauczuku) z jonami srebra, który w niskich temperaturach (do -30 stopni) nie zmienia swoich właściwości a wprowadzone w strukturę materiału nanocząsteczki srebra zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu oraz uzyskują właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne.

Dodatkowo izoluje od zimna i zapobiega przemakaniu obuwia a dzięki odpowiedniemu protektorowi posiada właściwości antypoślizgowe zapewniając przy tym większy komfort i bezpieczeństwo najmłodszym. Śniegowce dziecięce posiadają również element odblaskowy na tylnej cholewce.

Dowodem na wysoką jakość i innowacyjność tego produktu jest uzyskanie Złotego Medalu na tegorocznych Międzynarodowych Targach Poznańskich od specjalistów z branży obuwniczej oraz Złotego Medalu od Konsumentów za "najlepszy produkt".

W ofercie firmy RenBut także śniegowce dziecięce w różnych wersjach kolorystycznych zarówno dziewczęce jak i chłopięce.

Modele 32-467 i 32-468 dostępne w rozmiarach: 21/22-35/36.

Więcej obuwia dla dzieci znanej polskiej firmy RenBut znajdziecie na stronie www.smykowakopalnia.pl

www.renbut.pl Cena: 59 PLN
Producent:
Muflon
Dystrybutor:
RenBut

Pozostałe

INFORLAM FREEDOM Kalosze i kozaczki

Linia wygodnego, niezwykle lekkiego obuwia z zastosowaniem membrany BRTKtex WATERPROOF, zabezpieczającej przed przemakaniem, umożliwiającej jednocześnie "oddychanie" stopom dziecka.

Czytaj dalej
ACTIVE SPORT Kalosze i kozaczki

Wyjątkowo lekkie obuwie, wyprodukowane w specjalnej technologii dzięki zastosowaniu spodów wtryskowych i wysokogatunkowych materiałów.

Czytaj dalej
JOAN™ RAIN WEDGE BOOT Kalosze i kozaczki

Zabezpiecz przed deszczem każdy krok zakładając Joan Rain Wedge. Wulkanizowana guma w połączeniu z oddychającą podeszwą zapewnia wygodę, styl oraz stabilność na śliskich powierzchniach.

Czytaj dalej
Wodoodporne śniegowce dla dzieci Kalosze i kozaczki

Bardzo lekkie i wygodne wodoodporne śniegowce dla dzieci.

Czytaj dalej
Śniegowce dla dzieci Kalosze i kozaczki

Bardzo lekkie i wygodne wodoodporne śniegowce dla dzieci.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie