Warto kupić - Karmienie dziecka - Żywność dla dzieci

Gotowana marchewka z ziemniakami i łososiem z grupy dań Junior Obiadek

Gotowana marchewka z ziemniakami i łososiem z grupy dań Junior Obiadek HiPP to pełnowartościowy posiłek dla małych dzieci w praktycznych, lekkich miseczkach w kształcie serca.

Bogaty w kwasy tłuszczowe Omega-3 łosoś w połączeniu z wartościowymi warzywami to idealny posiłek dla malucha po 1. roku życia. Danie przyprawione jest odpowiednio dla małych dzieci.

Gotowana marchewka z ziemniakami i łososiem z grupy dań Junior Obiadek HiPP nie zawiera substancji wzmacniających smak i aromatów oraz składników modyfikowanych genetycznie.

www.hipp.pl Cena: 8.21 PLN
Producent:
HiPP

Pozostałe

Szynka Ojca od Henryka Kani Żywność dla dzieci

Wyśmienita nowość w ofercie ZM Henryk Kania. Powstała na bazie tradycyjnej receptury przekazywanej z pokolenia na pokolenie.

Czytaj dalej
Nestlé Yogolino Mango Banan Żywność dla dzieci

Poznaj nowy deserek mleczno-owocowy o smaku mango i banana, stworzony specjalnie z myślą o maluchach po 6. miesiącu życia i dzieci do 3 lat.

Czytaj dalej
Nestlé Yogolino Banan Truskawka Żywność dla dzieci

Poznaj nowy deserek mleczno-owocowy o smaku banana i truskawki, stworzony specjalnie z myślą o maluchach po 6. miesiącu życia i dzieci do 3 lat.

Czytaj dalej
Masło orzechowe z wiórkami kokosowymi Żywność dla dzieci

UWIERZ W ZDROWE TŁUSZCZE Badania i praktyka zgodnie potwierdzają, że główną przyczyną chorób metabolicznych i nadwagi jest nadmierne spożywanie przetworzonych węglowodanów i produktów rafinowanych. Większość osób na diecie obsesyjnie wystrzega się tłuszczu, co jest błędnym rozumowaniem!

Czytaj dalej
Masło orzechowe kakaowe Żywność dla dzieci

NA JESIENNE HUMORY Orzeszki arachidowe wspierają funkcjonowanie mózgu i odżywianie komórek nerwowych dzięki dużej zawartości jedno- i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Są bogatym źródłem niacyny, która jest polecana w terapii depresji i zaburzeń psychicznych.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie