Warto kupić - Karmienie dziecka - Żywność dla dzieci

Pierwsze chrupki HiPP BIO bez glutenu

Pierwsze chrupki HiPP BIO to świetna, naturalna przekąska dla niemowląt. Nie zawierają glutenu! Zostały wytworzone w 100% z ekologicznego prosa i kukurydzy.

Pierwsze chrupki HiPP BIO mają delikatny i naturalny smak, ponieważ nie zawierają dodatku cukru ani soli. Ich lekka struktura sprawia, że niemalże natychmiast rozpływają się w ustach dziecka.

Dzięki podłużnemu kształtowi, maluchy same trzymają pierwsze chrupki HiPP BIO i uczą się samodzielnego jedzenia.

www.hipp.pl Cena: 4.27 PLN
Producent:
HiPP

Pozostałe

Szynka Ojca od Henryka Kani Żywność dla dzieci

Wyśmienita nowość w ofercie ZM Henryk Kania. Powstała na bazie tradycyjnej receptury przekazywanej z pokolenia na pokolenie.

Czytaj dalej
Nestlé Yogolino Mango Banan Żywność dla dzieci

Poznaj nowy deserek mleczno-owocowy o smaku mango i banana, stworzony specjalnie z myślą o maluchach po 6. miesiącu życia i dzieci do 3 lat.

Czytaj dalej
Nestlé Yogolino Banan Truskawka Żywność dla dzieci

Poznaj nowy deserek mleczno-owocowy o smaku banana i truskawki, stworzony specjalnie z myślą o maluchach po 6. miesiącu życia i dzieci do 3 lat.

Czytaj dalej
Masło orzechowe z wiórkami kokosowymi Żywność dla dzieci

UWIERZ W ZDROWE TŁUSZCZE Badania i praktyka zgodnie potwierdzają, że główną przyczyną chorób metabolicznych i nadwagi jest nadmierne spożywanie przetworzonych węglowodanów i produktów rafinowanych. Większość osób na diecie obsesyjnie wystrzega się tłuszczu, co jest błędnym rozumowaniem!

Czytaj dalej
Masło orzechowe kakaowe Żywność dla dzieci

NA JESIENNE HUMORY Orzeszki arachidowe wspierają funkcjonowanie mózgu i odżywianie komórek nerwowych dzięki dużej zawartości jedno- i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Są bogatym źródłem niacyny, która jest polecana w terapii depresji i zaburzeń psychicznych.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie