Warto kupić - Karmienie dziecka - Naczynia i sztućce

Uniwersalny kubek do picia 4w1 Bebe Due

Uniwersalny kubek do picia 4w1 Bebe Due ułatwia dziecku przejście od butelki do kubeczka, dzięki czterem wymiennym nakrętkom.

Uniwersalny kubek do picia 4w1 Bebe Due
Kubek 4w1 Bebe Due ma cztery wymienne nakrętki, odpowiednie dla kolejnych etapów rozwoju:  ze smoczkiem, z ustnikiem, z otworami oraz ze słomką

Kubek do picia 4w1 Bebe Due posiada cztery wymienne nakrętki, odpowiednie dla kolejnych etapów rozwoju dziecka: nakrętkę ze smoczkiem, z ustnikiem, z otworami różnej wielkości oraz nakrętkę ze słomką.

Kubek Bebe Due jest wykonany z wysokiej jakości polipropylenu (PP) i nie zawiera toksycznych i niebezpiecznych dla dziecka substancji tj. BPA i ftalany. Pojemność 190ml.

Kubek Bebe Due 4w1 - wymienne nakrętki:

  • Nakrętka ze smoczkiem - przeznaczona dla dzieci od 3. miesiąca życia, ma specjalny adapter ułatwiający zachowanie właściwej postawy w czasie picia (zapobiega zbyt wysokiemu unoszeniu rąk i odchylaniu głowy do tyłu).
  • Nakrętka z ustnikiem - przeznaczona dla dzieci od 6. miesiąca życia, ma zaworek zapobiegający przeciekaniu płynów.
  • Nakrętka z otworami o różnej wielkości - przeznaczona dla dzieci od 9. miesiąca życia, umożliwia picie bezpośrednio z kubeczka, pozwalając jednocześnie na regulację szybkości wypływu napoju.
  • Nakrętka ze słomką - przeznaczona dla dzieci od 18. miesiąca życia, wyposażona w automatycznie otwieraną zatyczkę i zaworek zapobiegający przeciekaniu.
Producent:
Bebe Due
Dystrybutor:
Abakusbaby

Pozostałe

Seria Hilo Lunch Naczynia i sztućce

zaprojektowana dla dzieci i dorosłych z myślą o przechowywaniu posiłków, które zabieramy ze sobą do szkoły/ pracy w sposób praktyczny i….wesoły.

Czytaj dalej
ONYX Naczynia i sztućce

Dzbanek w stylu vintage, łączący elementy wzornictwa sprzed lat i współczesne rozwiązania konstrukcyjne. Model w owalnej obudowie, z poręczną rączką do pewnego trzymania sporej pojemności wody z wygodnym systemem nalewania wody w pokrywce to idealny wybór dla osób ceniących sobie wygodę użytkowania.

Czytaj dalej
Silikonowy talerzyk z podkładką 2w1 Happy Mat zielony Naczynia i sztućce

Innowacyjna silikonowa podkładka mocno przywiera do stołu czy innej gładkiej powierzchni, na której ją położysz, dzięki czemu małe dziecko nie będzie w stanie jej przesunąć czy zrzucić.

Czytaj dalej
Podstawka do jajka “kurczak” + łyżeczka Naczynia i sztućce

Zestaw śniadaniowy do jajek to doskonały zestaw dla Twojego dziecka. Zestaw składa się z łyżeczki oraz podstawki na jajko. Komplet kolorowy i estetyczny.- sprawi, że Twoje dziecko z dużą chęcią i apetytem zje śniadanie.  

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie