Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Karmienie dziecka - Naczynia i sztućce

Uniwersalny kubek do picia 4w1 Bebe Due

Uniwersalny kubek do picia 4w1 Bebe Due ułatwia dziecku przejście od butelki do kubeczka, dzięki czterem wymiennym nakrętkom.

Uniwersalny kubek do picia 4w1 Bebe Due
Kubek 4w1 Bebe Due ma cztery wymienne nakrętki, odpowiednie dla kolejnych etapów rozwoju:  ze smoczkiem, z ustnikiem, z otworami oraz ze słomką

Kubek do picia 4w1 Bebe Due posiada cztery wymienne nakrętki, odpowiednie dla kolejnych etapów rozwoju dziecka: nakrętkę ze smoczkiem, z ustnikiem, z otworami różnej wielkości oraz nakrętkę ze słomką.

Kubek Bebe Due jest wykonany z wysokiej jakości polipropylenu (PP) i nie zawiera toksycznych i niebezpiecznych dla dziecka substancji tj. BPA i ftalany. Pojemność 190ml.

Kubek Bebe Due 4w1 - wymienne nakrętki:

  • Nakrętka ze smoczkiem - przeznaczona dla dzieci od 3. miesiąca życia, ma specjalny adapter ułatwiający zachowanie właściwej postawy w czasie picia (zapobiega zbyt wysokiemu unoszeniu rąk i odchylaniu głowy do tyłu).
  • Nakrętka z ustnikiem - przeznaczona dla dzieci od 6. miesiąca życia, ma zaworek zapobiegający przeciekaniu płynów.
  • Nakrętka z otworami o różnej wielkości - przeznaczona dla dzieci od 9. miesiąca życia, umożliwia picie bezpośrednio z kubeczka, pozwalając jednocześnie na regulację szybkości wypływu napoju.
  • Nakrętka ze słomką - przeznaczona dla dzieci od 18. miesiąca życia, wyposażona w automatycznie otwieraną zatyczkę i zaworek zapobiegający przeciekaniu.
Producent:
Bebe Due
Dystrybutor:
Abakusbaby

Pozostałe

Silikonowy talerzyk z podkładką 2w1 Happy Mat zielony Naczynia i sztućce

Innowacyjna silikonowa podkładka mocno przywiera do stołu czy innej gładkiej powierzchni, na której ją położysz, dzięki czemu małe dziecko nie będzie w stanie jej przesunąć czy zrzucić.

Czytaj dalej
Podstawka do jajka “kurczak” + łyżeczka Naczynia i sztućce

Zestaw śniadaniowy do jajek to doskonały zestaw dla Twojego dziecka. Zestaw składa się z łyżeczki oraz podstawki na jajko. Komplet kolorowy i estetyczny.- sprawi, że Twoje dziecko z dużą chęcią i apetytem zje śniadanie.  

Czytaj dalej
Zestaw naczyń Wilk, T'es fou Louloup Naczynia i sztućce

Akcesoria do jedzenia francuskiej firmy Ebulobo z Wilkiem i Czerwonym Kapturkiem w roli głównej sprawią, że pierwsze posiłki Twojego dziecka będą kolorowe i wesołe, a dziecko z przyjemnością podejmie pierwsze próby samodzielnego jedzenia.

Czytaj dalej
Zestaw jedzeniowy Zoo Winter Naczynia i sztućce

Zestaw składa się z miseczki, talerza, kubeczka oraz łyżki i widelca. Do zestawu dołączona jest okazjonalna karteczka z miejscem na wpis imienia osoby, której dedykowany jest ten wyjątkowy prezent.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie

Poradnik

Biegaj z wózkiem!

Podróże i wyprawy

Pojawienie się na świecie dziecka, jak wielu uważa, wywraca rodzicom świat ... Czytaj dalej
Bolesne mleczaki – pomóż dziecku przetrwać ząbkowanie

Zdrowie i odżywianie

Pierwszy ząb pojawia się między 6. a 7. miesiącem życia dziecka. Cały proces ... Czytaj dalej
Zobacz wszystkie

Magazyn dziecko - najlepsza inwestycja

JESIEŃ | 2016

W najnowszym wydaniu naszego kwartalnika znajdziecie wiele praktycznych porad oraz przegląd nowości z rynku parentingowego!

Tylko 6,90 zł