Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Karmienie dziecka - Naczynia i sztućce

Tacka podróżna dla dziecka Abakusbaby

Tacka podróżna dla dzieci Abakusbaby to praktyczna i stabilna podstawka, która może przydać się na zabawki, czy drobne przekąski.

Wysokie boki tacki zapobiegają spadaniu znajdujących się na niej przedmiotów, a pojemne boczne kieszenie służą przechowywaniu drobnych akcesoriów.

Tacka podróżna Abakusbaby może być używana w samochodzie, samolocie, na wózku dziecięcym itp. Jest mocowana do oparcia paskiem z regulacją długości. Została wykonana z miękkich materiałów, dzięki czemu jest bezpieczna dla dziecka.

Tacka podróżna Abakusbaby Tacka podróżna dla dziecka Abakusbaby
Tacka podróżna dla dziecka Abakusbaby - widok z przodu i z tyłu
Producent:
Abakusbaby

Pozostałe

Seria Hilo Lunch Naczynia i sztućce

zaprojektowana dla dzieci i dorosłych z myślą o przechowywaniu posiłków, które zabieramy ze sobą do szkoły/ pracy w sposób praktyczny i….wesoły.

Czytaj dalej
ONYX Naczynia i sztućce

Dzbanek w stylu vintage, łączący elementy wzornictwa sprzed lat i współczesne rozwiązania konstrukcyjne. Model w owalnej obudowie, z poręczną rączką do pewnego trzymania sporej pojemności wody z wygodnym systemem nalewania wody w pokrywce to idealny wybór dla osób ceniących sobie wygodę użytkowania.

Czytaj dalej
Silikonowy talerzyk z podkładką 2w1 Happy Mat zielony Naczynia i sztućce

Innowacyjna silikonowa podkładka mocno przywiera do stołu czy innej gładkiej powierzchni, na której ją położysz, dzięki czemu małe dziecko nie będzie w stanie jej przesunąć czy zrzucić.

Czytaj dalej
Podstawka do jajka “kurczak” + łyżeczka Naczynia i sztućce

Zestaw śniadaniowy do jajek to doskonały zestaw dla Twojego dziecka. Zestaw składa się z łyżeczki oraz podstawki na jajko. Komplet kolorowy i estetyczny.- sprawi, że Twoje dziecko z dużą chęcią i apetytem zje śniadanie.  

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie