Warto kupić - Karmienie dziecka - Naczynia i sztućce

Koparkowe sztućce dla dzieci

Koparkowe sztućce dla dzieci to fantastyczny zestaw dla niejadka lub... małego fana budownictwa.

Koparkowe sztućce dla dzieci to zestaw składający się z z: widelca - wózka widłowego, łyżki - koparki oraz noża - spychacza, który ma pomóc "upchać" jedzenie na widelcu.

Produkt przeznaczony jest dla dzieci w wieku 2+. Koparkowe sztućce dla dzieci nie zawierają szkodliwych substancji: bisfenolu, ftalanów i PVC. Produkowane są w USA.

sztućce dla dzieci - koparka, wózek widłowy, spychacz koparkowe sztućce dla dzieci - dla chłopca

Koparkowe sztućce dla dzieci

widelec - wózek widłowy
nóż - spychacz
łyżka - koparka

www.bibabu.pl Cena: 65 PLN
Producent:
Constructive Eating

Pozostałe

Seria Hilo Lunch Naczynia i sztućce

zaprojektowana dla dzieci i dorosłych z myślą o przechowywaniu posiłków, które zabieramy ze sobą do szkoły/ pracy w sposób praktyczny i….wesoły.

Czytaj dalej
ONYX Naczynia i sztućce

Dzbanek w stylu vintage, łączący elementy wzornictwa sprzed lat i współczesne rozwiązania konstrukcyjne. Model w owalnej obudowie, z poręczną rączką do pewnego trzymania sporej pojemności wody z wygodnym systemem nalewania wody w pokrywce to idealny wybór dla osób ceniących sobie wygodę użytkowania.

Czytaj dalej
Silikonowy talerzyk z podkładką 2w1 Happy Mat zielony Naczynia i sztućce

Innowacyjna silikonowa podkładka mocno przywiera do stołu czy innej gładkiej powierzchni, na której ją położysz, dzięki czemu małe dziecko nie będzie w stanie jej przesunąć czy zrzucić.

Czytaj dalej
Podstawka do jajka “kurczak” + łyżeczka Naczynia i sztućce

Zestaw śniadaniowy do jajek to doskonały zestaw dla Twojego dziecka. Zestaw składa się z łyżeczki oraz podstawki na jajko. Komplet kolorowy i estetyczny.- sprawi, że Twoje dziecko z dużą chęcią i apetytem zje śniadanie.  

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie