Warto kupić - Karmienie dziecka - Naczynia i sztućce

Bidon dla dziecka ALFI isoBottle

Bidon dla dziecka od 3. roku życia ALFI isoBottle z izolacją termiczną wykonany jest ze stali nierdzewnej.

Bidon dla dziecka ALFI isoBottle  jest idealny na spacery, do przedszkola, szkoły czy też na wycieczki. Zachowuje pierwotny smak przechowywanych napojów. Jest wytrzymały na uderzenia i bardzo szczelny (również w przypadku napojów gazowanych).

Bidon dla dziecka ALFI isoBottle utrzymuje temperaturę napojów ciepłych do 12 godzin, a zimnych nawet do 24 godzin. Posiada wygodny, szeroki otwór umożliwiający łatwe czyszczenie wnętrza, system zamknięcia typu pop-up cap z blokadą oraz szczelny ustnik z inteligentnym systemem Air-Liquid-Stream - łatwy do utrzymania w czystości, gdyż można go rozłożyć i dokładnie umyć (również w zmywarce).

Pojemność: 350 ml.

Producent:
ALFI

Pozostałe

Seria Hilo Lunch Naczynia i sztućce

zaprojektowana dla dzieci i dorosłych z myślą o przechowywaniu posiłków, które zabieramy ze sobą do szkoły/ pracy w sposób praktyczny i….wesoły.

Czytaj dalej
ONYX Naczynia i sztućce

Dzbanek w stylu vintage, łączący elementy wzornictwa sprzed lat i współczesne rozwiązania konstrukcyjne. Model w owalnej obudowie, z poręczną rączką do pewnego trzymania sporej pojemności wody z wygodnym systemem nalewania wody w pokrywce to idealny wybór dla osób ceniących sobie wygodę użytkowania.

Czytaj dalej
Silikonowy talerzyk z podkładką 2w1 Happy Mat zielony Naczynia i sztućce

Innowacyjna silikonowa podkładka mocno przywiera do stołu czy innej gładkiej powierzchni, na której ją położysz, dzięki czemu małe dziecko nie będzie w stanie jej przesunąć czy zrzucić.

Czytaj dalej
Podstawka do jajka “kurczak” + łyżeczka Naczynia i sztućce

Zestaw śniadaniowy do jajek to doskonały zestaw dla Twojego dziecka. Zestaw składa się z łyżeczki oraz podstawki na jajko. Komplet kolorowy i estetyczny.- sprawi, że Twoje dziecko z dużą chęcią i apetytem zje śniadanie.  

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie