Warto kupić - Karmienie dziecka - Naczynia i sztućce

Zestaw dla chłopców Psotki - talerz, kubek i miska z melaminy

Gerlach Psotki to zestaw dziecięcych naczyń ozdobionych bajkowymi motywami. W zestawie znajduje się kubek, talerz i miska z melaminy.

Zestawy Psotki dla chłopców ozdobione są postaciami piratów lub rycerzy.

Zestaw naczyń Psotki - kubek, talerzyk i miska z melaminy, dzięki fantazyjnym wzorom spodoba się maluchom i zachęci je do jedzenia. Naczynia są bezpieczne dla dziecka, funkcjonalne i łatwe w użytkowaniu.

www.gerlach.pl Cena: 69 PLN
Producent:
Gerlach

Pozostałe

Seria Hilo Lunch Naczynia i sztućce

zaprojektowana dla dzieci i dorosłych z myślą o przechowywaniu posiłków, które zabieramy ze sobą do szkoły/ pracy w sposób praktyczny i….wesoły.

Czytaj dalej
ONYX Naczynia i sztućce

Dzbanek w stylu vintage, łączący elementy wzornictwa sprzed lat i współczesne rozwiązania konstrukcyjne. Model w owalnej obudowie, z poręczną rączką do pewnego trzymania sporej pojemności wody z wygodnym systemem nalewania wody w pokrywce to idealny wybór dla osób ceniących sobie wygodę użytkowania.

Czytaj dalej
Silikonowy talerzyk z podkładką 2w1 Happy Mat zielony Naczynia i sztućce

Innowacyjna silikonowa podkładka mocno przywiera do stołu czy innej gładkiej powierzchni, na której ją położysz, dzięki czemu małe dziecko nie będzie w stanie jej przesunąć czy zrzucić.

Czytaj dalej
Podstawka do jajka “kurczak” + łyżeczka Naczynia i sztućce

Zestaw śniadaniowy do jajek to doskonały zestaw dla Twojego dziecka. Zestaw składa się z łyżeczki oraz podstawki na jajko. Komplet kolorowy i estetyczny.- sprawi, że Twoje dziecko z dużą chęcią i apetytem zje śniadanie.  

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie