Warto kupić - Karmienie dziecka - Naczynia i sztućce

Zestaw naczyń Palette Plate

Zestaw naczyń Palette Plate to komplet dla dzieci uczących się samodzielnego jedzenia. Jest idealny do przygotowania, przechowywania i podawania niewielkich ilości pożywienia.

Antypoślizgowa podkładka utrzymuje naczynie w miejscu. W zestawie naczyń Palette Plate znajdziemy trzy miseczki, których można używać w kuchenkach mikrofalowych oraz sztućce.

W talerzykach znajduje się specjalne miejsce na filiżankę.

www.tublu.pl Cena: 110 PLN
Producent:
Skip Hop

Pozostałe

Seria Hilo Lunch Naczynia i sztućce

zaprojektowana dla dzieci i dorosłych z myślą o przechowywaniu posiłków, które zabieramy ze sobą do szkoły/ pracy w sposób praktyczny i….wesoły.

Czytaj dalej
ONYX Naczynia i sztućce

Dzbanek w stylu vintage, łączący elementy wzornictwa sprzed lat i współczesne rozwiązania konstrukcyjne. Model w owalnej obudowie, z poręczną rączką do pewnego trzymania sporej pojemności wody z wygodnym systemem nalewania wody w pokrywce to idealny wybór dla osób ceniących sobie wygodę użytkowania.

Czytaj dalej
Silikonowy talerzyk z podkładką 2w1 Happy Mat zielony Naczynia i sztućce

Innowacyjna silikonowa podkładka mocno przywiera do stołu czy innej gładkiej powierzchni, na której ją położysz, dzięki czemu małe dziecko nie będzie w stanie jej przesunąć czy zrzucić.

Czytaj dalej
Podstawka do jajka “kurczak” + łyżeczka Naczynia i sztućce

Zestaw śniadaniowy do jajek to doskonały zestaw dla Twojego dziecka. Zestaw składa się z łyżeczki oraz podstawki na jajko. Komplet kolorowy i estetyczny.- sprawi, że Twoje dziecko z dużą chęcią i apetytem zje śniadanie.  

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie