Warto kupić - Karmienie dziecka - Naczynia i sztućce

Sztućce dla dzieci Agli Ordini

Wykonane z zielonej żywicy termoplastycznej sztućce dla dzieci Agli Ordini - łyżka, nóż i widelec - mają kształty stojących ludzików.

Ich "stopy" tworzą podstawy, dzięki którym mogą nie tylko leżeć, ale i stać na stole. Brzuszki są wygodnymi rękojeściami, dostosowanymi do małej rączki dziecka.

Dzięki sztućcom dla dzieci Agli Ordini! jedzenie stanie się dla najmłodszych o wiele bardziej interesującą czynnością.

www.fide.pl Cena: 70 PLN
Producent:
A di Alessi

Pozostałe

Seria Hilo Lunch Naczynia i sztućce

zaprojektowana dla dzieci i dorosłych z myślą o przechowywaniu posiłków, które zabieramy ze sobą do szkoły/ pracy w sposób praktyczny i….wesoły.

Czytaj dalej
ONYX Naczynia i sztućce

Dzbanek w stylu vintage, łączący elementy wzornictwa sprzed lat i współczesne rozwiązania konstrukcyjne. Model w owalnej obudowie, z poręczną rączką do pewnego trzymania sporej pojemności wody z wygodnym systemem nalewania wody w pokrywce to idealny wybór dla osób ceniących sobie wygodę użytkowania.

Czytaj dalej
Silikonowy talerzyk z podkładką 2w1 Happy Mat zielony Naczynia i sztućce

Innowacyjna silikonowa podkładka mocno przywiera do stołu czy innej gładkiej powierzchni, na której ją położysz, dzięki czemu małe dziecko nie będzie w stanie jej przesunąć czy zrzucić.

Czytaj dalej
Podstawka do jajka “kurczak” + łyżeczka Naczynia i sztućce

Zestaw śniadaniowy do jajek to doskonały zestaw dla Twojego dziecka. Zestaw składa się z łyżeczki oraz podstawki na jajko. Komplet kolorowy i estetyczny.- sprawi, że Twoje dziecko z dużą chęcią i apetytem zje śniadanie.  

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie