Warto kupić - Karmienie dziecka - Naczynia i sztućce

Rozwojowy zestaw powitalny mOmma Welcome Baby

Rozwojowy zestaw powitalny mOmma Welcome Baby został specjalnie zaprojektowany, aby towarzyszyć dziecku w kolejnych etapach rozwoju.

Rozwojowy zestaw powitalny mOmma Welcome Baby krok po kroku dostarcza praktycznych produktów, ułatwiając przejście do samodzielnego jedzenia. To świetny pomysł na prezent dla nowego członka rodziny!

W skład zestawu powitalnego mOmma Welcome Baby wchodzi:

  1. 6m+ ciepły talerzyk w kolorze zielonym
  2. 6m+ miękka łyżeczka w kolorze czerwonym
  3. 6m+ miękki widelczyk w kolorze zielonym
  4. 6m+ podkładka pod talerzyk w kolorze czerwonym
  5. 6m+ miękki śliniak w kolorze zielonym
  6. 6m+ kubek niekapek z 2 rączkami w kolorze czerwonym
  7. 6m+ gryzak Fred
  8. 9m+ kubek ze słomką z 2 rączkami w kolorze niebieskim
  9. Szczoteczka w kolorze zielonym
  10. Termoopakowanie mOmma Vogue

Rozwojowy zestaw powitalny mOmma Welcome Baby jest wieloetapowy:

Etap 1: 6m+, ciepły talerzyk z szeroką anty-poślizgową i nieprzechylającą się podstawą. Posiada 2 oddzielone części, by oddzielić różne rodzaje jedzenia. Łyżeczka z miękką końcówką, by rozpocząć odstawianie od karmienia piersią. Miękki śliniak wykonany z wodoodpornego materiału chroniący ubranka dziecka.
Kubek niekapek z systemem zapobiegającym rozlewaniu z ustnikiem wykonanym z półsztywnego materiału, przygotowujący dziecko do przejścia od miękkich smoczków do sztywnych kubków. Kiwanie, by umilić posiłek Twojego dziecka. Widelec ze sztywnymi plastikowymi ząbkami przyzwyczajający do używania zwykłych sztućców.

Etap 2: 9m+, kubek ze słomką z dwoma rączkami  z systemem wysuwania i chowania słomki: słomka chowa się i wysuwa z kubka przez proste przekręcenie pokrywki. Ten nowoczesny system zamykania zapewnia maksymalna higienę nawet, kiedy kubek jest noszony. Podwójny uchwyt wzmacnia uścisk dziecka i pomaga mu przejść na pojedynczy uchwyt. 

Ponadto w rozwojowym zestawie powitalnym mOmma Welcome Baby znajduje się termoopakowanie mOmma Vogue, wykonane ze specjalnego termoaktywnego materiału, utrzymującego temperaturę płynów podczas spacerów, oraz szczoteczka mOmma Wash, doskonała do czyszczenia butelek i kubeczków mOmma.

www.momma.pl Cena: 274.91 PLN ( 349,00 PLN )
Producent:
Momma
Dystrybutor:
Kappabi

Pozostałe

Seria Hilo Lunch Naczynia i sztućce

zaprojektowana dla dzieci i dorosłych z myślą o przechowywaniu posiłków, które zabieramy ze sobą do szkoły/ pracy w sposób praktyczny i….wesoły.

Czytaj dalej
ONYX Naczynia i sztućce

Dzbanek w stylu vintage, łączący elementy wzornictwa sprzed lat i współczesne rozwiązania konstrukcyjne. Model w owalnej obudowie, z poręczną rączką do pewnego trzymania sporej pojemności wody z wygodnym systemem nalewania wody w pokrywce to idealny wybór dla osób ceniących sobie wygodę użytkowania.

Czytaj dalej
Silikonowy talerzyk z podkładką 2w1 Happy Mat zielony Naczynia i sztućce

Innowacyjna silikonowa podkładka mocno przywiera do stołu czy innej gładkiej powierzchni, na której ją położysz, dzięki czemu małe dziecko nie będzie w stanie jej przesunąć czy zrzucić.

Czytaj dalej
Podstawka do jajka “kurczak” + łyżeczka Naczynia i sztućce

Zestaw śniadaniowy do jajek to doskonały zestaw dla Twojego dziecka. Zestaw składa się z łyżeczki oraz podstawki na jajko. Komplet kolorowy i estetyczny.- sprawi, że Twoje dziecko z dużą chęcią i apetytem zje śniadanie.  

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie