Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Karmienie dziecka - Naczynia i sztućce

Rozwojowy zestaw powitalny mOmma Welcome Baby

Rozwojowy zestaw powitalny mOmma Welcome Baby został specjalnie zaprojektowany, aby towarzyszyć dziecku w kolejnych etapach rozwoju.

Rozwojowy zestaw powitalny mOmma Welcome Baby krok po kroku dostarcza praktycznych produktów, ułatwiając przejście do samodzielnego jedzenia. To świetny pomysł na prezent dla nowego członka rodziny!

W skład zestawu powitalnego mOmma Welcome Baby wchodzi:

  1. 6m+ ciepły talerzyk w kolorze zielonym
  2. 6m+ miękka łyżeczka w kolorze czerwonym
  3. 6m+ miękki widelczyk w kolorze zielonym
  4. 6m+ podkładka pod talerzyk w kolorze czerwonym
  5. 6m+ miękki śliniak w kolorze zielonym
  6. 6m+ kubek niekapek z 2 rączkami w kolorze czerwonym
  7. 6m+ gryzak Fred
  8. 9m+ kubek ze słomką z 2 rączkami w kolorze niebieskim
  9. Szczoteczka w kolorze zielonym
  10. Termoopakowanie mOmma Vogue

Rozwojowy zestaw powitalny mOmma Welcome Baby jest wieloetapowy:

Etap 1: 6m+, ciepły talerzyk z szeroką anty-poślizgową i nieprzechylającą się podstawą. Posiada 2 oddzielone części, by oddzielić różne rodzaje jedzenia. Łyżeczka z miękką końcówką, by rozpocząć odstawianie od karmienia piersią. Miękki śliniak wykonany z wodoodpornego materiału chroniący ubranka dziecka.
Kubek niekapek z systemem zapobiegającym rozlewaniu z ustnikiem wykonanym z półsztywnego materiału, przygotowujący dziecko do przejścia od miękkich smoczków do sztywnych kubków. Kiwanie, by umilić posiłek Twojego dziecka. Widelec ze sztywnymi plastikowymi ząbkami przyzwyczajający do używania zwykłych sztućców.

Etap 2: 9m+, kubek ze słomką z dwoma rączkami  z systemem wysuwania i chowania słomki: słomka chowa się i wysuwa z kubka przez proste przekręcenie pokrywki. Ten nowoczesny system zamykania zapewnia maksymalna higienę nawet, kiedy kubek jest noszony. Podwójny uchwyt wzmacnia uścisk dziecka i pomaga mu przejść na pojedynczy uchwyt. 

Ponadto w rozwojowym zestawie powitalnym mOmma Welcome Baby znajduje się termoopakowanie mOmma Vogue, wykonane ze specjalnego termoaktywnego materiału, utrzymującego temperaturę płynów podczas spacerów, oraz szczoteczka mOmma Wash, doskonała do czyszczenia butelek i kubeczków mOmma.

www.momma.pl Cena: 274.91 PLN ( 349,00 PLN )
Producent:
Momma
Dystrybutor:
Kappabi

Pozostałe

Silikonowy talerzyk z podkładką 2w1 Happy Mat zielony Naczynia i sztućce

Innowacyjna silikonowa podkładka mocno przywiera do stołu czy innej gładkiej powierzchni, na której ją położysz, dzięki czemu małe dziecko nie będzie w stanie jej przesunąć czy zrzucić.

Czytaj dalej
Podstawka do jajka “kurczak” + łyżeczka Naczynia i sztućce

Zestaw śniadaniowy do jajek to doskonały zestaw dla Twojego dziecka. Zestaw składa się z łyżeczki oraz podstawki na jajko. Komplet kolorowy i estetyczny.- sprawi, że Twoje dziecko z dużą chęcią i apetytem zje śniadanie.  

Czytaj dalej
Zestaw naczyń Wilk, T'es fou Louloup Naczynia i sztućce

Akcesoria do jedzenia francuskiej firmy Ebulobo z Wilkiem i Czerwonym Kapturkiem w roli głównej sprawią, że pierwsze posiłki Twojego dziecka będą kolorowe i wesołe, a dziecko z przyjemnością podejmie pierwsze próby samodzielnego jedzenia.

Czytaj dalej
Zestaw jedzeniowy Zoo Winter Naczynia i sztućce

Zestaw składa się z miseczki, talerza, kubeczka oraz łyżki i widelca. Do zestawu dołączona jest okazjonalna karteczka z miejscem na wpis imienia osoby, której dedykowany jest ten wyjątkowy prezent.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie

Poradnik

"Chcę być jak tata!" Jakim wzorem dla malucha powinien być ojciec?

Świadomi rodzice

Usłyszeć od dziecka Chcę być taki jak tata to wielki zaszczyt, ale też odpowiedzialność! ... Czytaj dalej
Ergonomia w pokoju ucznia

Pokój dla ucznia

Za mało sportu, ciężki plecak i nieprawidłowa postawa podczas siedzenia przy ... Czytaj dalej
Zobacz wszystkie

Magazyn dziecko - najlepsza inwestycja

JESIEŃ | 2016

W najnowszym wydaniu naszego kwartalnika znajdziecie wiele praktycznych porad oraz przegląd nowości z rynku parentingowego!

Tylko 6,90 zł