Warto kupić - Karmienie dziecka - Naczynia i sztućce

Zestaw sztućców dla dzieci Hits for Kids

Sztućce dla dzieci Hits for Kids zostały dobrze wyprofilowane, dzięki czemu są bardzo wygodne w użyciu.

Już samym wyglądem zestaw sztućców dla dzieci Hits for Kids zachęca do jedzenia.

Cały kolorowy zestaw naczyń i sztućców można kupić za 207 zł. Wszystkie jego elementy powstały z myślą o maluchach uczących się samodzielności przy stole.

Z kolei plastikowy talerzyk i kubeczek potrafią "przetrwać" nie jeden upadek. Pomocą służy też antypoślizgowa mata, na której można bezpiecznie postawić naczynia i zaserwować posiłek.

Uwaga: Podana cena promocyjna jest ceną zestawu sztućców dla dzieci Hits for Kids.

www.monetti.com.pl Cena: 99 PLN ( 108,22 PLN )
Producent:
WMF Polska
Dystrybutor:
Monetti

Pozostałe

Seria Hilo Lunch Naczynia i sztućce

zaprojektowana dla dzieci i dorosłych z myślą o przechowywaniu posiłków, które zabieramy ze sobą do szkoły/ pracy w sposób praktyczny i….wesoły.

Czytaj dalej
ONYX Naczynia i sztućce

Dzbanek w stylu vintage, łączący elementy wzornictwa sprzed lat i współczesne rozwiązania konstrukcyjne. Model w owalnej obudowie, z poręczną rączką do pewnego trzymania sporej pojemności wody z wygodnym systemem nalewania wody w pokrywce to idealny wybór dla osób ceniących sobie wygodę użytkowania.

Czytaj dalej
Silikonowy talerzyk z podkładką 2w1 Happy Mat zielony Naczynia i sztućce

Innowacyjna silikonowa podkładka mocno przywiera do stołu czy innej gładkiej powierzchni, na której ją położysz, dzięki czemu małe dziecko nie będzie w stanie jej przesunąć czy zrzucić.

Czytaj dalej
Podstawka do jajka “kurczak” + łyżeczka Naczynia i sztućce

Zestaw śniadaniowy do jajek to doskonały zestaw dla Twojego dziecka. Zestaw składa się z łyżeczki oraz podstawki na jajko. Komplet kolorowy i estetyczny.- sprawi, że Twoje dziecko z dużą chęcią i apetytem zje śniadanie.  

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie