Warto kupić - Karmienie dziecka - Naczynia i sztućce

Seria Hilo Lunch

zaprojektowana dla dzieci i dorosłych z myślą o przechowywaniu posiłków, które zabieramy ze sobą do szkoły/ pracy w sposób praktyczny i….wesoły.

Pojemniki bezpieczne zarówno pod względem projektu (zaokrąglone delikatnie roku, solidne klipsy) jak i zdrowia użytkownika (wytworzone z materiału nietoksycznego, poddane badaniom laboratoryjnym, które potwierdziły, że nie są przekroczone dopuszczalne limity migracji globalnej, ani też nie ulegają zmianie cechy organoleptyczne żywności mającej z nimi kontakt.

Zgodne z przepisami zawartymi w następujących rozporządzeniach:

 • Rozporządzenie (WE) nr 1935/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 października 2004 r. w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością.
 • Rozporządzenie Komisji (WE) nr 10/2011 z dnia 14 stycznia w sprawie materiałów i wyrobów z tworzyw sztucznych przeznaczonych do kontaktu z żywnością.
 • Rozporządzenie Komisji (WE) nr 2023/2006 z dnia 22 grudnia 2006 r. w sprawie dobrej praktyki produkcyjnej w odniesieniu do materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością.)

Pojemniczki są tak zaprojektowane tak, aby można je było poukładać jeden w drugi – uwzględniono nie tylko oszczędność miejsca podczas przechowywania w szafkach, ale przede wszystkim, by można było komponować z nich rozmaite zestawy dla codziennych potrzeb każdego użytkownika. Poza zapakowaniem do nich zwykłych kanapek można np.

 1. w duży pojemnik sałatka, w mały pojemnik (który można włożyć do dużego) sos, ziarna lub delikatne owoce (maliny, jagody) do sałatki;
 2. do trzech/czterech różnych pojemniczków pakujemy składniki sałatki; pojemniczki wkładamy do dużego pojemnika Hilo, a na miejscu – w szkole, w pracy – wszystkie składniki przekładamy do dużego, mieszamy i mamy świeżą sałatkę; nic nie jest pogniecione, mokre i nieapetyczne. Miejsca w plecaku/torbie, tyle co jeden pojemnik śniadaniowy.

Butelka Hilo sprzedawana jest w dwóch wersjach: prosta butelka na różnego rodzaju napoje z miękką końcówką/ustnikiem i druga wersja z koszyczkiem do samodzielnego przygotowywania wody smakowej: do butelki wlewamy wodę, a do koszyczka wkładamy ulubione owoce: cytrynę z miętą, truskawki, jagody, co kto lubi, koszyczek wkładamy do wody (nakłada się go na gwint butelki), nakładamy zakrętkę, zakręcamy i na koniec nakładamy „kapturek”. Woda „owocnieje” podczas lekcji; na przerwę jest gotowa

Ceny:

 • pojemnik śniadaniowy HILO 6,80 zł netto
 • pojemnik śniadaniowy HILO, ½ 3,33 zł netto
 • pojemnik śniadaniowy HILO, ¼ 2,75 zł netto
 • prostokątny pojemnik śniadaniowy HILO 3,75 zł netto
 • okrągły pojemnik śniadaniowy HILO, średni 2,60 zł netto
 • okrągły pojemnik śniadaniowy HILO, mały 1,90 zł netto
www.plast-team.com Cena: skontaktuj się
z producentem/dystrybutorem
Producent:
Plast Team Poland

Pozostałe

ONYX Naczynia i sztućce

Dzbanek w stylu vintage, łączący elementy wzornictwa sprzed lat i współczesne rozwiązania konstrukcyjne. Model w owalnej obudowie, z poręczną rączką do pewnego trzymania sporej pojemności wody z wygodnym systemem nalewania wody w pokrywce to idealny wybór dla osób ceniących sobie wygodę użytkowania.

Czytaj dalej
Silikonowy talerzyk z podkładką 2w1 Happy Mat zielony Naczynia i sztućce

Innowacyjna silikonowa podkładka mocno przywiera do stołu czy innej gładkiej powierzchni, na której ją położysz, dzięki czemu małe dziecko nie będzie w stanie jej przesunąć czy zrzucić.

Czytaj dalej
Podstawka do jajka “kurczak” + łyżeczka Naczynia i sztućce

Zestaw śniadaniowy do jajek to doskonały zestaw dla Twojego dziecka. Zestaw składa się z łyżeczki oraz podstawki na jajko. Komplet kolorowy i estetyczny.- sprawi, że Twoje dziecko z dużą chęcią i apetytem zje śniadanie.  

Czytaj dalej
Zestaw naczyń Wilk, T'es fou Louloup Naczynia i sztućce

Akcesoria do jedzenia francuskiej firmy Ebulobo z Wilkiem i Czerwonym Kapturkiem w roli głównej sprawią, że pierwsze posiłki Twojego dziecka będą kolorowe i wesołe, a dziecko z przyjemnością podejmie pierwsze próby samodzielnego jedzenia.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie