Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Artykuły szkolne - Torby i worki, plecaki

Zestaw szkolny z Phineas i Ferb

Na zestawie szkolnym "zagościli" bohaterowie serialu dla dzieci Phineas i Ferb.

W skład zestawu szkolnego z Phineas i Ferb wchodzą dwa plecaki, worek na wf, piórnik z wyposażeniem oraz piórnik w kształcie tuby.

Plecak szkolny posiada dwie komory oraz dwie kieszenie boczne z siatki. Ma usztywnione plecy, profilowane i regulowane szelki. Dzięki umieszczonym odblaskom dziecko będzie widoczne po zmroku dla kierowców pojazdów.

Worek na wf jest ściągany sznurkiem i można go założyć na plecy.

Piórnik z wyposażeniem jest zapinany na zamek, a wewnątrz znajdziemy plan lekcji, ołówek, długopis, pisaki, kredki, linijkę i gumkę do ścierania.

www.paso.pl Cena: 211.3 PLN
Producent:
Paso

Pozostałe

Auta-Cars Torby i worki, plecaki

Czy są tu z nami fani Cars? Jeśli wrzucacie już piąty bieg do szkoły lub przedszkola, to koniecznie zobaczcie, jakie piękne gadżety z Waszymi produktami przygotowaliśmy.

Czytaj dalej
Soy Luna Torby i worki, plecaki

Podbija serca małych rolkarek. Pozytywna, szalona, zawsze otwarta na nowe przyjaźnie i przygody.

Czytaj dalej
Plecak 4-komorowy BP6 FLOWERS NAVY BLUE Torby i worki, plecaki

Kolekcja FLOWERS NAVY BLUE - najlepsza, gdziekolwiek ją zabierzesz. Przygoda zaczyna się tuż za progiem, nie pozwól jej czekać i wyrusz na jej spotkanie wraz z kolekcją FLOWERS NAVY BLUE, charakteryzującą się unikatowym wzornictwem, stworzonym wprost na takie okoliczności.

Czytaj dalej
Plecak 3-komorowy BP23 BADGES Torby i worki, plecaki

Kolekcja BADGES stworzona na każdą przygodę. Jesteś aktywną osobą, poszukującą nowych wyzwań? Ta kolekcja jest stworzona dla Ciebie! Unikalne wzornictwo pozwoli na wyrażenie siebie w każdej okoliczności, zarówno tej szkolnej jak i weekendowej.

Czytaj dalej
Plecak z zawieszką Zoo Torby i worki, plecaki

Pojemna kieszeń, mini przegródka na małe przekąski, regulowana kieszonka na napoje, adresówka i zimowy wygląd to znaki rozpoznawcze Zwierzaczkowego Plecaka SKIP HOP WINTER ZOO. Plecak z łatwością pomieści wszystkie "absolutnie niezbędne" zimowe rzeczy i akcesoria.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie