Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Artykuły szkolne - Torby i worki, plecaki

Plecak dla dzieci MadPax - Laptonos Kolcostry

Unikalne, fantastycznie kolorowe i o niezwykłej fakturze - plecaki dla dzieci MadPax to modna i praktyczna propozycja. Największy plecak z rodziny MadPax - Laptonos - sprawdzi się zarówno w szkole, jak i w podróży.

Plecak dla dzieci MadPax - Laptonos Kolcostry

Plecak dla dzieci Laptonos Kolcostry pomieści wszystkie potrzebne w szkole książki, zapewni też bezpieczeństwo przy transporcie laptopa. Jest wygodny, pojemny i funkcjonalny. Laptonos nadaje się zarówno dla ucznia, jak i dla przedszkolaka - każdy może go nosić.

Plecak dla dzieci Laptonos Kolcostry produkowany jest w wielu kolorach i ma jedyną w swoim rodzaju fakturę - usiany jest miękkimi "kolcami", które przyciągają uwagę i sprawiają, że jego posiadacz wyróżnia się w tłumie.

Wymiary plecaka Madpax: 46 x 36 x 20 cm.

www.stangelowe.pl Cena: 299.99 PLN
Producent:
MadPax
Dystrybutor:
Stangelowe

Pozostałe

Auta-Cars Torby i worki, plecaki

Czy są tu z nami fani Cars? Jeśli wrzucacie już piąty bieg do szkoły lub przedszkola, to koniecznie zobaczcie, jakie piękne gadżety z Waszymi produktami przygotowaliśmy.

Czytaj dalej
Soy Luna Torby i worki, plecaki

Podbija serca małych rolkarek. Pozytywna, szalona, zawsze otwarta na nowe przyjaźnie i przygody.

Czytaj dalej
Plecak 4-komorowy BP6 FLOWERS NAVY BLUE Torby i worki, plecaki

Kolekcja FLOWERS NAVY BLUE - najlepsza, gdziekolwiek ją zabierzesz. Przygoda zaczyna się tuż za progiem, nie pozwól jej czekać i wyrusz na jej spotkanie wraz z kolekcją FLOWERS NAVY BLUE, charakteryzującą się unikatowym wzornictwem, stworzonym wprost na takie okoliczności.

Czytaj dalej
Plecak 3-komorowy BP23 BADGES Torby i worki, plecaki

Kolekcja BADGES stworzona na każdą przygodę. Jesteś aktywną osobą, poszukującą nowych wyzwań? Ta kolekcja jest stworzona dla Ciebie! Unikalne wzornictwo pozwoli na wyrażenie siebie w każdej okoliczności, zarówno tej szkolnej jak i weekendowej.

Czytaj dalej
Plecak z zawieszką Zoo Torby i worki, plecaki

Pojemna kieszeń, mini przegródka na małe przekąski, regulowana kieszonka na napoje, adresówka i zimowy wygląd to znaki rozpoznawcze Zwierzaczkowego Plecaka SKIP HOP WINTER ZOO. Plecak z łatwością pomieści wszystkie "absolutnie niezbędne" zimowe rzeczy i akcesoria.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie