Warto kupić - Artykuły szkolne - Pomoce naukowe

Pomoce logopedyczne pacynki Moowi

Twoje dziecko uczęszcza na zajęcia logopedyczne, ale w domu nie chce ćwiczyć, bo uważa te ćwiczenia za nudne? Teraz możesz w prosty sposób zachęcić je do systematycznej pracy i kontynuowania ćwiczeń logopedycznych w domu. Wystarczy, że sprawisz mu towarzysza do tych ćwiczeń - pacynkę Moowi.

Pacynki Moowi zostały stworzone przede wszystkim z myślą o logopedach i nauczycielach przedszkolnych, którzy na co dzień pracują nad poprawną wymową i wzbogacaniem słownictwa dzieci.

Pacynki Moowi to pomoce logopedyczne, które można wykorzystać do wspomagania rozwoju mowy, a zwłaszcza w pracy nad usprawnianiem narządów artykulacyjnych i przy wywoływaniu głosek. 

Pacynki Moowi świetnie sprawdzają się jako prywatny towarzysz ćwiczeń dla dzieci, motywując ich do systematycznej pracy.

Pacynki Moowi, które posiadają język i zęby, są idealnym domowym asystentem logopedy. Rodzice mogą wykorzystać pacynkę do zachęcenia dziecka do wykonywania ćwiczeń w domu. Można je także wykorzystać do pokazywania dziecku ułożenia narządów mowy podczas wywoływania ćwiczonych głosek, po wcześniejszym zapoznaniu się z prawidłowym ułożeniem języka u logopedy. Jako że dzieci chętnie naśladują pacynkę, praca nad artykulacją przestaje być nudna i żmudna, a staje się ciekawa i kolorowa.

Pacynki Moowi do pracy z dziećmi

Pacynki można wykorzystać do wspomagania systematycznej pracy z dziećmi w takich obszarach, jak np.: ćwiczenia artykulacyjne, ćwiczenia połykania, naśladowanie dźwięków, powtarzanie słów, nauka kolorów, kształtów, nauka czytania.

Pacynki można także wykorzystać w pracy terapeutycznej w opóźnionym rozwoju mowy, upośledzeniu umysłowym, autyzmie i terapii niepłynności.

Pacynki Moowi w zestawie taniej

Producent nowych pomocy logopedycznych - firma Moowi - przygotowała 5 wzorów pacynek: Moowika, Dinka, Pieska, Kotka i Misia. Jedna pacynka kosztuje . Pacynki są także sprzedawane w zestawach po 3 i 5 sztuk. Kupując pacynki w zestawach możemy liczyć na rabat.

Podana cena jest ceną jednej pacynki Moowi.

www.moowi.pl Cena: 39 PLN
Producent:
Moowi

Pozostałe

Kalkulator naukowy Casio FX-991ES Plus Pomoce naukowe

417 ciekawych funkcji, powiększony ekran, podwójne zasilanie - oto kalkulator naukowy Casio FX-991ES Plus.

Czytaj dalej
Kalkulator graficzny Casio FX-9750GII Pomoce naukowe

Kalkulator graficzny Casio FX-9750GII to innowacyjne urządzenie, które przyda się zarówno do nauki, jak i do obliczeń finansowych.

Czytaj dalej
Kalkulator szkolny Casio LC-401LV Pomoce naukowe

Lekki, kieszonkowy kalkulator Casio (ważący 68 g) zaprojektowano zmyślą o uczniach szkoły podstawowej.

Czytaj dalej
Nauka czytania metodą Domana - zestaw kart z napisami Pomoce naukowe

Nauka czytania metodą Domana (czytania globalnego) jest przeznaczona dla dzieci w wieku 6 miesięcy do 6 lat. Polega na kilkukrotnym, szybkim pokazywaniu dziecku zestawów kart z napisami.

Czytaj dalej
Angielski w zagadkach Pomoce naukowe

Angielski w zagadkach to zestaw dwustronnych kart obrazkowych. Został opracowany dla dzieci w dwóch kategoriach wiekowych 5-6 lat oraz 6-7 lat.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie