Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Artykuły szkolne

Czy są tu z nami fani Cars? Jeśli wrzucacie już piąty bieg do szkoły lub przedszkola, to koniecznie zobaczcie, jakie piękne gadżety z Waszymi produktami przygotowaliśmy.

Czytaj dalej

Podbija serca małych rolkarek. Pozytywna, szalona, zawsze otwarta na nowe przyjaźnie i przygody.

Czytaj dalej

Plastikowa temperówka na korbkę do temperowania kredek, ołówków, pasteli.

Czytaj dalej

Grube kredki woskowe o trójkątnym przekroju. Idealne dla małych dzieci, które dopiero uczą się rysować.

Czytaj dalej

TRIOCOLOR to kredki o specjalnym ergonomicznym, trójbocznym kształcie. Idealne dla małych dzieci, które dopiero uczą się rysować.

Czytaj dalej

Kolekcja FLOWERS NAVY BLUE - najlepsza, gdziekolwiek ją zabierzesz. Przygoda zaczyna się tuż za progiem, nie pozwól jej czekać i wyrusz na jej spotkanie wraz z kolekcją FLOWERS NAVY BLUE, charakteryzującą się unikatowym wzornictwem, stworzonym wprost na takie okoliczności.

Czytaj dalej

Kolekcja BADGES stworzona na każdą przygodę. Jesteś aktywną osobą, poszukującą nowych wyzwań? Ta kolekcja jest stworzona dla Ciebie! Unikalne wzornictwo pozwoli na wyrażenie siebie w każdej okoliczności, zarówno tej szkolnej jak i weekendowej.

Czytaj dalej

Dla podkreślenia tonów i utrwalenia kolorów pomaluj lakierem!

Nadaje ochronną warstwę połysku, a może być stosowany na różnych powierzchniach. Stanowi idealne wykończenie dla każdego rodzaju grafiki oraz jako uszczelnienie na porowatych powierzchniach.

Czytaj dalej