Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Akcesoria dla dzieci - Pozostałe

Zegarek dla dziewczynki SWATCH Flik Flak Frozen ZFFLP019

Wieczna zima to mit zarówno w Królestwie Arendelle, jak i na uroczym zegarku Flik Flak, wyprodukowanym w Szwajcarii.

Nowa kolekcja Flik Flak Wiosna 2015

Bajka ta szczęśliwie się kończy, gdy wiosna podarowuje kwiaty i lśniące, różowe klejnoty Annie, Elsie oraz wszystkim innym, małym księżniczkom na całym świecie. Kiedy ekranowe siostry zachęcają właścicielki zegarka dla dziewczynki SWATCH Flik Flak Frozen, aby pozbyły się lęku i korzystały z życia, jasne jest, że dziewczyny mają moc. Natomiast to, że bałwan Olaf wychyla nosa mimo ryzyka spotkania ze słońcem, świadczy o niezwykłej sile przyjaźni.

Dlaczego Flik Flak to idealny wybór?

Flik Flak to marka najlepiej sprzedających się na świecie zegarków dla dzieci, która od 1987 roku pomaga chłopcom i dziewczynkom "być na czasie". Flik Flak jako pierwszy zmienił koncepcję odczytu czasu w łatwo dostępną zabawę. Wszystkie zegarki Flik Flak są Swiss Made i cechują się kolorowymi, plastikowymi kopertami oraz plastikowym szkiełkiem, które można polerować. Szwajcarski mechanizm kwarcowy zapewnia doskonałą jakość.

Zegarki są wstrząsoodporne i wodoszczelne, a produkty z materiałowymi paskami można prać w pralce w temperaturze do 40º C. Marka Flik Flak należy do Swatch Group, największego na świecie producenta i dystrybutora zegarków, który posiada 160 zakładów produkcyjnych w Szwajcarii.

Zegarek dla dziewczynki SWATCH Flik Flak Frozen od lat 5


www.flikflak.com Cena: 160 PLN
Producent:
Swatch

Pozostałe

Wristy - telefon dla dzieci! Pozostałe

Ten wyjątkowy, nowoczesny telefon nadgarstkowy daje rodzicom pełne poczucie bezpieczeństwa. Dzięki Wristy Twoje dziecko zawsze odbierze połączenie od Ciebie lub zadzwoni w razie potrzeby. Aby połączyć się z numerem SOS wystarczy nacisnąć jeden przycisk!

Czytaj dalej
Zegarek dla prawdziwych bohaterów. Flik Flak Disney Planes 2 Pozostałe

Każda sekunda się liczy, kiedy po Turbockim Parku Narodowym szaleje pożar, a niezawodny sprzęt w powietrzu i na nadgarstku (zegarek Flik Flak Disney Planes 2) odgrywa kluczową rolę.

Czytaj dalej
Zegarek Hello Kitty Flik Flak Pozostałe

W powietrzu unosi się radosna atmosfera z okazji świętowania czterdziestych urodzin Hello Kitty - i jej długiej i owocnej przyjaźni z Flik Flak.

Czytaj dalej
Świąteczny zegarek Flik Flak White Dreams dla chłopca Pozostałe

Współcześni zimowi książęta, którzy otrzymają świąteczny zegarek Flik Flak White Dreams, odkryją zaczarowany klucz do nauki.

Czytaj dalej
Zegarek Flik Flak White Dreams dla małych księżniczek Pozostałe

Śniezny bałwanek Mrozik stopnieje z wrażenia, kiedy zobaczy księżniczki śniegu noszące ten ozdobny zegarek Flik Flak White Dreams.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie

Poradnik

Kwas omega-3: niezbędny w ciąży i podczas laktacji

Zdrowie przyszłej mamy

W okresie ciąży zapotrzebowanie na energię, podstawowe składniki mineralne ... Czytaj dalej
Przeziębienie w ciąży

Zdrowie przyszłej mamy

Kobiety w ciąży chorują częściej niż przed poczęciem dziecka, zwłaszcza ... Czytaj dalej
Zobacz wszystkie

Magazyn dziecko - najlepsza inwestycja

JESIEŃ | 2016

W najnowszym wydaniu naszego kwartalnika znajdziecie wiele praktycznych porad oraz przegląd nowości z rynku parentingowego!

Tylko 6,90 zł