Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Akcesoria dla dzieci - Pozostałe

Zegarek Swatch Holiday Twist - idealny prezent świąteczny

Swatch przedstawia idealny prezent świąteczny, dla tych, którzy nie mogą się powstrzymać od zajrzenia do środka. Poznaj zegarek Holiday Twist.

Zegarek Holiday Twist
Zegarek Holiday Twist

Nadszedł czas, żeby powrócić do dziecięcych dylematów - Jak rozpakować prezent, żeby nie zniszczyć papieru i czy ciocia wybierze papier, przez który będzie można coś dojrzeć? Dzięki Swatch 2014 Seasons Special, Holiday Twist (SUOZ709S), możesz zacząć odliczanie do świąt bez strachu przed upomnieniami, jak: jeśli nie będziesz grzeczna, to...

Każdy z 14 999 zegarków wchodzących w skład tej limitowanej edycji zachwyci Cię codziennie świątecznymi symbolami czy kolorami, dzięki umieszczonym na tarczy okienku w kształcie choinki. Coś nam mówi, że podglądanie staje się modne w tym sezonie!

Zegarek Holiday Twist jest już w pełni gotowy na świętowanie i zachwyca złotymi elementami - najnowszym trendem tego sezonu - podążając efektownie za najnowszą modą. Tarcza przypomina połyskującą złotą śnieżkę, natomiast na pasku znajdują się bardziej tradycyjne małe śnieżki w białym kolorze na tle romantycznie skrzącego nieba.

Zegarek Swatch Holiday Twist

Chcesz ulepić bałwana? Nie ma problemu! Jeden z zimowych symboli, który spogląda przez okienko w kształcie choinki, to właśnie nasz dobry przyjaciel... ubrany w intrygujący róż. Gdy bałwan rozpuści się po 24 godzinach, jego miejsce zajmą gwiazdy, dzwonki, prezenty i inne świąteczne symbole, które czekają na swoją kolej, aby pojawić się w centrum zainteresowania. A może te symbole pomogą również przełamać pierwsze lody podczas rozmowy na parkiecie?

Zegarek Swatch Holiday Twist
dostępny w limitowanej edycji,
w liczbie 14999 sztuk.

Z zegarkiem Holiday Twist podglądanie nie jest już zakazane i dlatego jego specjalne opakowanie z wyciętymi choinkami pozwala dostrzec kryjącą się w środku czerwień, zieleń i złoto. Ponadto trójwymiarowa, złota choinka na pokrywie pudełka, którą można udekorować drzewo, to doskonała motywacja, żeby zrobić coś pożytecznego. Czy może być lepszy przykład upcyclingu? Według świątecznej prognozy Swatch trend ten będzie równie popularny jak podglądanie.

Ile czasu zostało do wielkiego dnia? To zależy od miejsca, gdzie świętujesz, ale jeśli masz jednak wątpliwości, spytaj różowego bałwana!

Zegarek Swatch Holiday Twist

Zegarek Swatch Holiday Twist (SUOZ709S)

Model: New Gent

Tarcza: Biała tarcza ze złotym brokatem oraz okienkiem w kształcie choinki

Koperta: Przezroczysty plastik o wysokim połysku ze złotym brokatem na przedniej części

Pasek: Przezroczysty silikon ze złotym i srebrnym brokatem

Specjalne opakowanie: Dwie kartonowe tuby. Zewnętrzna tuba jest perforowana, co zapewnia efekt przezroczystości. Wewnętrzna tuba została natomiast ozdobiona metalicznymi nadrukami i możną ją obracać. Pokrywa opakowania posiada trójwymiarową pionową choinką w złotym kolorze, którą można udekorować drzewo.

www.swatch.pl Cena: 360 PLN
Producent:
Swatch

Pozostałe

Wristy - telefon dla dzieci! Pozostałe

Ten wyjątkowy, nowoczesny telefon nadgarstkowy daje rodzicom pełne poczucie bezpieczeństwa. Dzięki Wristy Twoje dziecko zawsze odbierze połączenie od Ciebie lub zadzwoni w razie potrzeby. Aby połączyć się z numerem SOS wystarczy nacisnąć jeden przycisk!

Czytaj dalej
Zegarek dla dziewczynki SWATCH Flik Flak Frozen ZFFLP019 Pozostałe

Wieczna zima to mit zarówno w Królestwie Arendelle, jak i na uroczym zegarku Flik Flak, wyprodukowanym w Szwajcarii.

Czytaj dalej
Zegarek dla prawdziwych bohaterów. Flik Flak Disney Planes 2 Pozostałe

Każda sekunda się liczy, kiedy po Turbockim Parku Narodowym szaleje pożar, a niezawodny sprzęt w powietrzu i na nadgarstku (zegarek Flik Flak Disney Planes 2) odgrywa kluczową rolę.

Czytaj dalej
Zegarek Hello Kitty Flik Flak Pozostałe

W powietrzu unosi się radosna atmosfera z okazji świętowania czterdziestych urodzin Hello Kitty - i jej długiej i owocnej przyjaźni z Flik Flak.

Czytaj dalej
Świąteczny zegarek Flik Flak White Dreams dla chłopca Pozostałe

Współcześni zimowi książęta, którzy otrzymają świąteczny zegarek Flik Flak White Dreams, odkryją zaczarowany klucz do nauki.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie

Poradnik

Idealne miejsce dla malucha - urządzanie pokoju

Pokój malucha

W pierwszych latach życia nasze dziecko będzie największą część czasu spędzało ... Czytaj dalej
Kupujemy pierwsze buty dla malucha

Podróże i wyprawy

Zakup butów dla malucha nie jest prostą sprawą. Powinny one spełniać wiele ... Czytaj dalej
Zobacz wszystkie

Magazyn dziecko - najlepsza inwestycja

JESIEŃ | 2016

W najnowszym wydaniu naszego kwartalnika znajdziecie wiele praktycznych porad oraz przegląd nowości z rynku parentingowego!

Tylko 6,90 zł