Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Poradnik - Uczeń

Sport i wypoczynek

Mamo, Tato - jadę. Pierwszy samodzielny wyjazd dziecka to wielkie wyzwanie dla całej rodziny. I co ciekawe, często trudniejsze do przeżycia dla rodziców niż dla samego dziecka.

Czytaj dalej

Zdrowie i odżywianie

Katar jest niezwykle uciążliwą dolegliwością, zwłaszcza dla dzieci, które nie radzą sobie z poprawnym oczyszczaniem nosa. Nie leczony może doprowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Czytaj dalej

Sport i wypoczynek

Zima stwarza mnóstwo okazji do białych szaleństw. Niestety bywa również zdradliwa. Młody organizm naszych dzieci wymaga odpowiedniego przygotowania i ochrony. Pierwszym krokiem zapobiegającym przed kontuzjami to rozgrzewka oraz ćwiczenia rozciągające mięśnie i zwiększające ich wytrzymałość.

Czytaj dalej

Rozwój i edukacja

Niechęć dzieci do nauki to kłopot, który spędza wielu rodzicom sen z powiek. Co więc zrobić, kiedy pojawi się w naszym domu? Przede wszystkim nie należy bagatelizować problemu, gdyż następstwa mogą mieć daleko idące konsekwencje.

Czytaj dalej

Sport i wypoczynek

Równie ważne jak przygotowanie i odpowiedni sprzęt jest ubranie małego sportowca. Wszak dzieci przebywające na świeżym powietrzu narażone są na działanie mrozu, a i częsty kontakt ze śniegiem, grozi wyziębieniem.

Czytaj dalej

Pokój dla ucznia

Funkcjonalnie, zdrowo i nastrojowo - tak powinien być oświetlony pokój ucznia. Ma on zupełnie inny charakter niż pozostałe pomieszczenia w domu, dlatego też warto wziąć to pod uwagę podczas jego urządzania.

Czytaj dalej

            
        

Polecane produkty

OptiMusss

Zdrowa Kropla Przyjemności! OptiMusss to nowoczesne preparaty musujące zawierające soki owocowe: pomarańczowy, brzoskwiniowy i cytrynowy. Preparaty OptiMusss nie zawierają cukru i mogą być stosowane przez diabetyków. Czytaj dalej

Poradnik

Zabieg kosmetyczny dla mam w ciąży

Uroda i pielęgnacja

Każda mama powinna czuć się komfortowo i pięknie we własnym ciele. Jeżeli ... Czytaj dalej
Sportowe emocje na domowym dywanie

Rozwój i edukacja

Start mistrzostw świata w piłce nożnej już za chwilę, co sprawia, że emocje ... Czytaj dalej
Zobacz wszystkie