Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Poradnik - Uczeń

Sport i wypoczynek

Dzieci mają niekończące się pokłady energii - o tym nie trzeba przekonywać żadnego rodzica. Warto zatem nie tylko pozwalać, ale wręcz namawiać je do czynnego angażowania się w sporty zimowe. Zanim jednak wyślemy naszych młodych sportowców na stok lub lodowisko, warto wiedzieć jak bezpiecznie wprowadzić ich wybraną dyscyplinę.

Czytaj dalej

Rozwój i edukacja

Komputer, telewizor, gry - nasze dzieci dorastają w ich towarzystwie. Rodzice powinni bezpiecznie i odpowiedzialnie wprowadzić malucha w cybernetyczny świat, w którym będzie żyć.

Czytaj dalej

Pokój dla ucznia

Białe białemu nierówne - przynajmniej jeśli chodzi o światło. Kupując żarówki lub świetlówki do pokoju dziecięcego, zwróćmy uwagę na to, czy dają światło ciepłe czy zimne.

Czytaj dalej

Sport i wypoczynek

Mamo, Tato - jadę. Pierwszy samodzielny wyjazd dziecka to wielkie wyzwanie dla całej rodziny. I co ciekawe, często trudniejsze do przeżycia dla rodziców niż dla samego dziecka.

Czytaj dalej

Zdrowie i odżywianie

Katar jest niezwykle uciążliwą dolegliwością, zwłaszcza dla dzieci, które nie radzą sobie z poprawnym oczyszczaniem nosa. Nie leczony może doprowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Czytaj dalej

Sport i wypoczynek

Zima stwarza mnóstwo okazji do białych szaleństw. Niestety bywa również zdradliwa. Młody organizm naszych dzieci wymaga odpowiedniego przygotowania i ochrony. Pierwszym krokiem zapobiegającym przed kontuzjami to rozgrzewka oraz ćwiczenia rozciągające mięśnie i zwiększające ich wytrzymałość.

Czytaj dalej

            
        

Polecane produkty

OptiMusss

Zdrowa Kropla Przyjemności! OptiMusss to nowoczesne preparaty musujące zawierające soki owocowe: pomarańczowy, brzoskwiniowy i cytrynowy. Preparaty OptiMusss nie zawierają cukru i mogą być stosowane przez diabetyków. Czytaj dalej

Poradnik

Domki dla lalek - idealny prezent gwiazdkowy

Rozwój i edukacja

Nie ma prezentów idealnych, ale są bliskie ideału. Za taki można uznać różne ... Czytaj dalej
W jaki sposób należy leczyć biegunkę u dziecka?

Zdrowie i odżywianie

Jak wynika z badania, przeprowadzonego na zlecenie marki Tasectan¹ wśród mam ... Czytaj dalej
Zobacz wszystkie