Poradnik - Niemowlak

Pierwsze posiłki

Właściwy sposób odżywiania dziecka ma wpływ na jego rozwój fizyczny i intelektualny. Powinien rozpoczynać się już w czasie ciąży i być kontynuowany w okresie wczesnego dzieciństwa.

Czytaj dalej

Pierwsze podróże

Podczas jazdy samochodem dziecko musi być zapięte w foteliku. Tego wymagają przepisy i zdrowy rozsądek. Czy dobry fotelik może mieć wymierną cenę?

Czytaj dalej

Świadomi rodzice

U zdrowego malucha możemy zaobserwować  niezwykle interesujące umiejętności, w które wyposażyła go natura, są to tzw. wrodzone odruchy noworodkowe.

Czytaj dalej

Pierwsze posiłki

Systematyczne rozszerzanie diety niemowlaka o nowe produkty jest bardzo ważne. Przedstawiamy schemat rozszerzania diety dziecka.

Czytaj dalej

Zdrowie i pielęgnacja

Układ oddechowy dziecka z racji swojej niedojrzałości i wrażliwości jest rodzajem zwierciadła, w którym odbijają się różne stany chorobowe organizmu. Ważne jest, aby rodzice potrafili zadbać o prawidłowy oddech swojego malucha i ocenić, jakie sytuacje mogą zagrażać jego zdrowiu.

Czytaj dalej

Pierwsze podróże

O tym, że dziecka nie wolno w samochodzie wozić "luzem", już chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Pierwszy fotelik powinniśmy kupić jeszcze zanim dziecko się urodzi, żeby bezpiecznie przewieźć je ze szpitala do domu.

Czytaj dalej

            
        

Polecane produkty

OptiMusss

Zdrowa Kropla Przyjemności! OptiMusss to nowoczesne preparaty musujące zawierające soki owocowe: pomarańczowy, brzoskwiniowy i cytrynowy. Preparaty OptiMusss nie zawierają cukru i mogą być stosowane przez diabetyków. Czytaj dalej

Poradnik

Pierwsza zabawka malucha - na co zwrócić szczególną uwagę?

Kącik dla noworodka

Pierwszy uśmiech, spojrzenie czy obrót z brzuszka na plecy - rodzice wiedzą ... Czytaj dalej
Kabanoski Sokoliki - mięsna przekąska dla dzieci Edycja limitowana z magnesami

Zdrowie i odżywianie

Kabanoski Sokoliki to propozycja firmy Sokołów, stworzona z myślą o najmłodszych ... Czytaj dalej
Zobacz wszystkie