Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Poradnik - Niemowlak

Kącik dla noworodka

Każda mama chce, aby pokój jej dziecka był najpiękniejszy i oryginalny. Zobacz, jak Paulina Holtz urządziła królestwo swoich córek.

Czytaj dalej

Zdrowie i pielęgnacja

Kikut pępowiny jest najbardziej podatną na zakażenia częścią ciała noworodka. Do czasu aż odpadnie należy traktować go jak gojącą się ranę i szczególnie dbać jego pielęgnację.

Czytaj dalej

Świadomi rodzice

Zabawa w życiu dziecka to nie tylko forma spędzania czasu, ale przede wszystkim źródło jego aktywnego rozwoju. Dlatego też istotną sprawą jest odpowiednie dobranie zabawek do okresu rozwojowego malucha.

Czytaj dalej

Pierwsze posiłki

Właściwy sposób odżywiania dziecka ma wpływ na jego rozwój fizyczny i intelektualny. Powinien rozpoczynać się już w czasie ciąży i być kontynuowany w okresie wczesnego dzieciństwa.

Czytaj dalej

Pierwsze podróże

Podczas jazdy samochodem dziecko musi być zapięte w foteliku. Tego wymagają przepisy i zdrowy rozsądek. Czy dobry fotelik może mieć wymierną cenę?

Czytaj dalej

Świadomi rodzice

U zdrowego malucha możemy zaobserwować  niezwykle interesujące umiejętności, w które wyposażyła go natura, są to tzw. wrodzone odruchy noworodkowe.

Czytaj dalej

            
        

Polecane produkty

OptiMusss

Zdrowa Kropla Przyjemności! OptiMusss to nowoczesne preparaty musujące zawierające soki owocowe: pomarańczowy, brzoskwiniowy i cytrynowy. Preparaty OptiMusss nie zawierają cukru i mogą być stosowane przez diabetyków. Czytaj dalej

Magazyn dziecko - najlepsza inwestycja

ZIMA | 2017-2018

W najnowszym wydaniu naszego kwartalnika znajdziecie wiele praktycznych porad oraz przegląd nowości z rynku parentingowego!

Tylko 6,90

Poradnik

Noś, tul, kołysz...

Zdrowie i pielęgnacja

Dlaczego dotyk mamy jest ważny dla noworodka – wyjaśnia położna ... Czytaj dalej
Must have mamy i maleństwa

Nasze 9 miesięcy

Już w szkole rodzenia położna namawia was, byście nie zwlekali z pakowaniem ... Czytaj dalej
Zobacz wszystkie