Nie przeocz - Skilltrade

Postaw na własny rozwój

Skilltrade

Szukasz opiekunki do dziecka? A może wyszłabyś chętnie na spacer z inną mamą. Wejdź na skilltrade.org i umów się na spotkanie za darmo. Wymieniaj się doświadczeniem, wiedzą oraz dobrą energią. Znajdź inne mamy z podobnymi zainteresowaniami w Twojej okolicy lub sprawdź oferty opiekunek dla dziecka zupełnie za darmo.

Czy czasem brakuje Ci motywacji? Wszyscy chcemy być lepsi w tym co robimy, ale czy wszystkim się udaje? Myślę, że każdy z nas zna odpowiedź na to pytanie. Często problemem jest brak czasu, znajomych, którzy podzielają Twoje pasje czy pieniędzy na drogie kursy, książki i szkolenia. Nie wszystkiego możesz się też nauczyć z domu czy przez internet. Często nie doceniamy wartości jaką niesie za sobą spotkanie twarzą w twarz i wymiana zdań oraz know-how.  A takie możliwości oferuje nam największa w Polsce platforma wymiany umiejętności skilltrade.

Miejsce wymiany wiedzy, zainteresowań i umiejętności

Portal Skilltrade jest idealnym miejscem dla osób, które chcą poznawać nowych ludzi, dzielić się swoimi umiejętnościami. Rozwijanie pasji jest jedną z największych potrzeb każdego z nas. Ciężko jednak zmusić się do regularnej nauki czy ćwiczeń. Wymówek jest dużo, widać to szczególnie w styczniu gdy większość z nas kończy swoją przygodę z postanowieniem noworocznym. Trzeba przyznać to otwarcie - często brakuje nam motywacji, a powody do marazmu i stagnacji mnożą się niemiłosiernie w naszych głowach.

Portal wymiany umiejętności skilltrade.org jest idealnym miejscem do rozpoczęcia i kontynuowania przygody jaką jest ciągły rozwój osobisty. Portal opiera się na prostej zasadzie – ja uczę Ciebie, Ty uczysz mnie. Wpisuję umiejętności, w których czuję się mocny i wybieram, te które chciałbym rozwijać. Następnie wybieram osoby, z  którymi chciałbym złapać kontakt w celu spotkania na wymianę umiejętności, np. fotografia za grafikę komputerową, taniec towarzyski za przygotowanie do sesji. Jest w czym wybierać, do wyboru mamy ponad 1000 umiejętności i dziesiątki tysięcy użytkowników chętnych na wymianę. Po nawiązaniu kontaktu możemy rozpocząć rozmowę, ustalić szczegóły spotkania i w końcu spotkać się na wymianę doświadczenia i umiejętności.

Jeżeli nie interesuje nas wymiana możemy spotkać się na wspólną umiejętność np. wspólne bieganie w parku, łyżwy czy coworking. Takie spotkania wzbogacają nas o cenną wiedzę, której nie zdobylibyśmy nigdzie indziej. Możemy uczyć się za darmo od lepszych od nas, podpatrzyć dobre nawyki i jeszcze mocniej zarazić się tym co robimy.

Miło spędzając czas nasz mózg i ciało jest w stanie przyjąć dużo więcej i szybciej utrwalić cenne informacje. Takiej satysfakcji nie da nam niemalże nic innego. Dla osób, które uważają, że nauka bezpłatna jest mało warta, twórcy portalu dali możliwość kupowania od innych usług - od korepetycji, treningu personalnego, nauki rysunku do tworzenia projektów internetowych czy opieki nad dzieckiem.

Czujesz się na siłach by oferować swoje usługi płatnie? Nie ma problemu, możesz umieszczać swoje oferty kompletnie za darmo lub wspomóc się kontem premium umożliwiającym szersze dotarcie do grupy zainteresowanych. Jeżeli to wciąż za mało możesz zadawać pytania dotyczące danego zainteresowania oraz odpowiadać innym użytkownikom tworząc swoistą bazę wiedzy na temat danej umiejętności.

Skilltrade to miejsce wymiany umiejętności, zdobywania wiedzy i doświadczenia oraz rozwijania swoich pasji. Sprawdź na czym polega idea Skilltrade - zarejestruj się za darmo na portalu skilltrade.org, a na pewno nie pożałujesz.

            

Zobacz też:

Firmy