Nie przeocz - Bamar Nicol

Kolekcja ubrań dla dzieci Bamar Nicol jesień-zima 2015-2016

Bamar Nicol

Przedstawiamy ubranka dla dzieci Bamar Nicol z najnowszych kolekcji jesień-zima 2015-2016 oraz najnowsze modele z niemowlęcej wyprawki.

Kolekcja "KOTEK"

Kolekcja Kotek ubrania dla dzieci Bamar Nicol jesień-zima 2015-2016

W pierwszej kolekcji dla dziewczynek, zaproponowanej przez markę NICOL na sezon jesień-zima 2015/16, znajdują się ubranka uszyte z bawełny jak i ciepłego weluru. Ciemny grafit połączono z bielą i różem, ubranka zdobią kolorowe nadruki i hafty.

Kolekcja "PINGWINY"

Kolekcja Pingwiny ubrania dla dzieci Bamar Nicol jesień-zima 2015-2016

To połączenie brązu i szarości z pistacją. Miękkie bawełniane ubranka zaprojektowano z myślą o najmłodszych, stosując wygodne zapięcia i gustowne wykończenia.

Kolekcja "WIEWIÓRKA"

Kolekcja Wiewiórka ubrania dla dzieci Bamar Nicol jesień-zima 2015-2016

Ta linia również składa się z dwóch rodzajów ubranek, bawełnianych i welurowych. Połączenie delikatnych pastelowych kolorów z bielą świetnie się komponuje. Zdobią ją kolorowe nadruki i haftowane aplikacje a tiulowe dodatki do spódniczki nadają jej zwiewnego charakteru.

Kolekcja "KSIĘŻNICZKA"

Kolekcja Księżniczka ubrania dla dzieci Bamar Nicol jesień-zima 2015-2016

Kolorem przewodnim kolekcji jest soczysta fuksja. Duże grochy i paseczki połączono z gładkimi materiałami. W skład kolekcji wchodzą ubranka, które można na różne sposoby komponować ze sobą, w zależności od upodobań.

Kolekcja "ZAJĄCZEK"

Kolekcja Zajączek ubrania dla dzieci Bamar Nicol jesień-zima 2015-2016

To delikatna i bardzo elegancka linia dla dziewczynek, skomponowana z jasnego kremu w połączeniu z bielą. Ubranka wykończone zostały tiulem oraz różnymi aplikacjami, które dodatkowo nadają im klasy.

Kolekcje "ELEGANT BABY GIRL AND BOY"

Ubrania chrzcielne dla dzieci Bamar Nicol jesień-zima 2015-2016

Są typowo chrzcielne dla dziewczynek i chłopców, wykonane w całości z białej delikatnej bawełny. Zdobią je gustowne aplikacje i koronkowo-tiulowe wykończenia oraz dodatki.

Ubrania

Kolekcja "MINI MEN"

Kolekcja Mini Men ubrania dla chłopaków Bamar Nicol jesień-zima 2015-2016

Jak sama nazwa sugeruje to ubranka dla "małego mężczyzny", kremowo-niebieskie, zdobione fikuśnymi nadrukami przedstawiającymi typowo męskie dodatki jak szelki czy krawat. W skład kolekcji wchodzą również spodnie "bojówki" tworząc w zestawieniu z innymi ubrankami elegancką całość.

Kolekcja "ŁOŚ"

Kolekcja Łoś ubrania dla chłopaków Bamar Nicol jesień-zima 2015-2016

To zdecydowany granat w połączeniu z pomarańczowo-szarymi paseczkami. Nadruk z sympatycznym łosiem zdobi kolekcję. W wersji welurowej ciepłe, haftowane ubranka z pewnością sprawdzą się w chłodne dni.

Kolekcja "PIESEK"

Kolekcja Piesek ubrania dla chłopców Bamar Nicol jesień-zima 2015-2016

Kolejna propozycja z kolekcji jesienno-zimowej na rok 2015/16 dla chłopców, którą mamy przyjemność zaprezentować, skomponowano z niebieskich i szarych materiałów w połączeniu z bielą. Gładkie materiały łączą się z delikatnymi paseczkami w wersji welurowej. Również i w tej linii ubranka zdobią kolorowe nadruki i hafty.

Kolekcja "TRAKTOR"

Kolekcja Traktor ubrania dla małych chłopców Bamar Nicol jesień-zima 2015-2016

Stanowią ją zdecydowane kolory brązu i limonki w połączeniu z delikatnym kremem i wąskimi paseczkami. Wesoły traktor, bohatera linii, z pewnością polubią wszyscy chłopcy.

Kolekcja "TYGRYS"

Kolekcja Tygrys ubrania dla chłopaków Bamar Nicol jesień-zima 2015-2016

Ostatnia kolekcja zaproponowana przez markę NICOL dla chłopców to granatowo-czerwone, gładkie materiały w połączeniu z bielą. Również i tę kolekcję zdobią kolorowe nadruki, w wersji bawełnianej i hafty, w wersji welurowej.

WYPRAWKI

Wyprawki Bamar Nicol

Wyprawki niemowlęce to ubranka dla noworodków. Są doskonałym zestawem do szpitala i domu zaraz po urodzeniu dziecka. Wykonane z delikatnej, mięciutkiej bawełny, bezpiecznej dla wrażliwej skóry maleństwa. Zapakowane w dekoracyjne pudełko, mogą być świetnym pomysłem na prezent, dla maluszka i jego rodziców.

            

Zobacz też:

Firmy