Nie przeocz - Bamar Nicol

Kolekcja ubrań dla dzieci Bamar Nicol wiosna-lato 2015

Bamar Nicol

Przedstawiamy kolekcję ubrań dla dzieci Bamar Nicol wiosna-lato 2015.

Kolekcja "FOLK"

Kolekcja ubrań dla dzieci Bamar Nicol wiosna-lato 2015


To linia w modnym koralowym kolorze, motyw nadruku kojarzy się z wiosenną radością w folkowym stylu. W tych bawełnianych ubrankach, każda dziewczynka będzie wyglądać i czuć komfortowo.

Kolekcja "SERDUSZKO"

Kolekcja ubrań dla dzieci Bamar Nicol wiosna-lato
Kolekcja dla dziewczynki będąca połączeniem turkusu z bielą. Delikatne materiały i eleganckie, błyszczące hafty dodają jej klasy a dodatki w postaci chusteczki dopełniają szyku.

Kolekcja "KOKARDKI"

Kolekcja ubrań dla dzieci Bamar Nicol wiosna-lato 2015 Kokardki
To połączenie delikatnych kropek na jasnym popielu z pastelowym, żółtym kolorem . Zdobią ją gustowne kokardki a tiulowe dodatki do spódniczki nadają jej rokendrolowego charakteru. Zwieńczeniem stroju może być elegancka opaska na głowę.

Kolekcja "MOTYLEK"

Kolekcja ubrań dla dzieci Bamar Nicol wiosna-lato 2015 Motylek
Czwarta z sześciu części kolekcji dedykowanych dziewczynkom, skomponowana została z gładkich różowo-białych materiałów w połączeniu z szerokimi paseczkami. Zdobią ją kolorowe nadruki, linia zawiera również bardzo modne tiulowe spódniczki, doskonałe dla małej modnisi.

Kolekcja "KRÓLICZEK"

Kolekcja ubrań dla dzieci Bamar Nicol wiosna-lato 2015 Króliczek
Motywem przewodnim kolekcji jest "zakręcony króliczek" przewijający się na nadrukach zdobiących ubranka. Odważna fuksja w połączeniu z bielą i drukowanym materiałem tworzy piękną kolorową kolekcję.

Kolekcja "KWIATUSZEK"

Kolekcja ubrań dla dzieci Bamar Nicol wiosna-lato 2015 Kwiatuszek
To ostatnia propozycja marki NICOL dla dziewczynki, jednokolorowa, w delikatnym łososiowym odcieniu. Wykończona została eleganckimi haftami, materiał użyty do kolekcji to bawełna z niewielką domieszką lycry.

Kolekcja "ŻYRAFA"

Kolekcja ubrań dla dzieci Bamar Nicol wiosna-lato 2015 Żyrafa
Pierwsza linia zaprojektowana dla chłopców, wykonana w całości z miękkiej, delikatnej bawełny z domieszką lycry. Beżowo-kremowa kolorystyka podkreśla urok i indywidualność każdego ubranka. Zdobią ją hafty z bohaterem lini.

Kolekcja "MIŚ"

Kolekcja ubrań dla dzieci Bamar Nicol wiosna-lato 2015 Miś
To zdecydowany chaber z soczystą zielenią w połączeniu z bielą i kolorowymi paseczkami. Nadruk z sympatycznym misiem jest świetną propozycją dla każdego chłopca.

Kolekcja "SAMOCHÓD"

Kolekcja ubrań dla dzieci Bamar Nicol wiosna-lato 2015 Samochód
Trzecia propozycja z kolekcji wiosenno-letniej na rok 2015, którą mamy przyjemność zaprezentować skomponowano z beżowo-żółtej, pastelowej palety barw, gładkie materiały łączą się z delikatnymi paseczkami .

Kolekcja "PTASZEK"

Kolekcja ubrań dla dzieci Bamar Nicol wiosna-lato 2015 Ptaszek
Kolejną propozycję dla chłopców stanowią mocne kolory granatu i czerwieni w połączeniu z bielą i wąskimi paseczkami. Kolorowe nadruki wieńczą kolekcję.

Kolekcja "KACZUSZKI"

Kolekcja ubrań dla dzieci Bamar Nicol wiosna-lato 2015 Kaczuszki
Delikatne, jasno-niebieskie paseczki połączono z głębokim błękitem, bielą i słoneczno-żółtym materiałem. Ubranka dopełnia kolorowy nadruk z wesołymi kaczuszkami.

Kolekcja "HELIKOPTER"

Kolekcja ubrań dla dzieci Bamar Nicol wiosna-lato 2015 Helikopter
Ostatnia kolekcja zaproponowana przez markę NICOl dla chłopca to turkusowo-granatowe szerokie paski w połączeniu z bielą i gładkim turkusowym materiałem. Eleganckie wykończenia dodają jej szyku. Również i tę kolekcję zdobią kolorowe nadruki z wesołym bohaterem linii.

Kolekcja ubrań dla dzieci Piżamy

W ramach propozycji wiosenno-letniej na sezon 2015 zaprojektowaliśmy także wygodne piżamki oraz miękkie haftowane komplety welurowe.

Kolekcja ubrań dla dzieci. Welury

            

Zobacz też:

Firmy