Nie przeocz - Frosch

Środki czystości Frosch - Ekologiczna czystość w otoczeniu Twojego dziecka

Frosch

Pierwsze cieplejsze dni mobilizują nas do zakasania rękawów i zabrania się za wiosenne porządki domu. Przy wyborze artykułów do sprzątania warto pamiętać o środowisku - ekologiczne sprzątanie jest nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim dużo bardziej bezpieczne dla nas i naszego otoczenia. Poznajcie środki czystości Frosch.

Znalezienie odpowiedniej metody radzenia sobie z zabrudzeniami staje się szczególnie istotne przy porządkach w domu, w którym są małe dzieci - poznające świat i eksplorujące otoczenie zdecydowanie intensywniej, niż dorośli.

Dzieci częściej reagują alergiami na wszelkie zanieczyszczenia oraz składniki produktów stosowanych w ich otoczeniu do czyszczenia lub prania. Dlatego też warto zapoznać się z kilkoma wskazówkami odnośnie doboru odpowiednich preparatów.

Dlaczego warto wybierać ekologiczne środki czystości?

Frosch Baby - spray do usuwania plam z ubranek

Trend na ekologię coraz mocniej zadomawia się w różnych dziedzinach naszego życia. Chętniej kupujemy ekologiczną żywność, używamy eko kosmetyków czy preferujemy ekonomiczną jazdę samochodem lub rowerem. "Eko" są też nasze zakupy - ubrania, meble czy artykuły codziennego użytku. Preparaty na bazie naturalnych składników, jak np. środki czystości Frosch pomogą nam w porządkach całego domu i przestrzeni, w których przebywają nasze pociechy.

Dzięki naturalnym składnikom produkty oznaczone wizerunkiem uśmiechniętej zielonej żabki cenione są przez rodziców, szczególnie tych, których dzieci mają problemy z różnego rodzaju alergiami. Dzięki recepturze wykorzystującej składniki pochodzenia naturalnego, takie jak: lawenda, cytrusy, mięta, grejpfruty czy kwas z białych winogron delikatniej oddziaływują na skórę i drogi oddechowe dzieci.

Twój ekologiczny wybór - produkty dedykowane dla najmłodszych

Bezpieczeństwo naszego dziecka nie kończy się na jego otoczeniu. W codziennych porządkach należy pamiętać o czystości zabawek, które dzieci bardzo często biorą do buzi, akcesoriów do jedzenia i nieuczulających środkach piorących. Odpowiedzią na te potrzeby jest ekologiczna linia Frosch Baby - stworzona z myślą o rodzicach i ich pociechach.

Produkty Baby nie zawierają sztucznych barwników ani aromatów, ponadto powstają tylko na bazie naturalnych składników, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla wrażliwej skóry dzieci i niemowląt i można je stosować już od pierwszych dni życia dziecka.

Z pozostałościami z mleka, żywności i zanieczyszczeń z butelek, smoczków, gryzaków i zabawek poradzi sobie doskonale Frosch Baby Płyn do mycia akcesoriów dziecięcych. Stosując go uzyskamy nie tylko idealną czystość ale także wyeliminujemy nieprzyjemne zapachy i zadbamy o nasze dłonie podczas mycia dzięki formule z prowitaminą B5. Jego bezpiecznie działanie i skuteczność potwierdza pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka.

Każdy rodzic doskonale wie jak dużo prania jest przy małych dzieciach, które nieustannie się brudzą, co jest elementem towarzyszącym poznawaniu i smakowaniu wszystkiego bez ograniczeń. Przy wyborze środków do prania i odplamiania ubranek oraz akcesoriów takich jak kocyki czy np. śliniaki wybieramy zazwyczaj produkty dedykowane dla dzieci - warto zatem wybrać te, które są nie tylko bezpieczne ale także ekologiczne.

Frosch - płyn do płukania ubranek dziecięcych i niemowlęcych
Frosch - płyn do płukania ubranek dziecięcych i niemowlęcych

Linia Frosch Baby posiada w swoim portfolio m.in Spray do usuwania plam z ubranek dla niemowląt i dzieci stworzony na bazie soli kwasów owocowych, które skutecznie usuwają trwałe i zaschnięte plamy oraz zabrudzenia. Dzięki naturalnym składnikom doskonale dba o delikatne dziecięce ubranka, a oryginalna formuła sprawdza się zarówno przy odplamianiu rzeczy białych, jak i kolorowych.

Dopełnieniem ekologicznej linii będą: Płyn do prania oraz Koncentrat do płukania ubranek dziecięcych, które pozwalają na efektywne pranie nawet najbardziej uciążliwych plam po jedzeniu, farbkach, błocie czy ziemi. Wszystkie produkty z linii Frosch Baby zostały gruntownie przebadane i są w pełni bezpieczne dla wrażliwej skóry niemowląt i dzieci.

Bezpieczne i sposoby na eko dom

Pokój małego dziecka to przestrzeń, w której bawi się, uczy i odpoczywa. Warto zadbać o jego czystość w sposób odpowiedzialny i rozsądny. Do mycia podłóg, mebli oraz pozostałych gładkich powierzchni możemy użyć Frosch Neutralnego środka czyszczącego. Ten bardzo wydajny uniwersalny środek czyszczący w postaci żelu dodatkowo chroni skórę naszych dłoni, a jego składniki ulegają biodegradacji.

Neutralne pH formuły na bazie naturalnych składników, a także przyjemny zapach sprawiają, że jest on idealny nawet do mycia rąk oraz prania ręcznego. Idealną czystość okien, przez które mały człowiek podgląda świat osiągniemy z Frosch Płynem do mycia szyb na bazie spirytusu o bardzo szerokim zakresie zastosowania - jest idealny do mycia szkła i wszelkich innych gładkich powierzchni.

Płyn rozpuszcza tłuszcz i skutecznie usuwa zabrudzenia nie pozostawiając smug. Łazienkę oraz sanitariaty wyczyścimy Frosch Lawendowym środkiem do czyszczenia łazienek na bazie naturalnego wyciągu z lawendy, który dzięki zawartości naturalnych substancji intensywnie czyści i usuwa brud taki jak: pozostałości mydła, plamy z wody czy osad z kamienia - tak umyta powierzchnia będzie bezpieczna dla naszego malucha.

O czystość sanitariatów i np. nakładki na toaletę dla dzieci zadbamy razem z Frosch Miętowym płynem do WC, który idealnie zdezynfekuje i usunie brud powstający w WC likwidując tym samym pożywkę dla bakterii. Ekologiczne produkty na bazie składników naturalnych nie zawierają toksycznych składników, a ich opakowania pochodzą z recyclingu - dzięki czemu wybierając je przyczyniamy się do ograniczenia ilość produkowanych śmieci.

            

Zobacz też:

Firmy