Nie przeocz - Ceba Baby

Cebuszki, nowe wzory. Poduszki dla kobiet w ciąży, młodych rodziców i dzieci

Ceba Baby

Na rynku dostępne są już nowe wzory Cebuszek Multi i Mini, które w lutym weszły do aktualnej kolekcji Ceba Baby. Przyszłe mamy mogą teraz wybierać spośród 8 propozycji poduszek - jersey'owe: Ornament, Motylki, Żyrafa, Szare Kropki, Gwiazdki, Szare Kotki oraz welurowe: żółto-beżowa, szara, zielono-beżowa, niebiesko-szara, różowo-szara i ecru-beżowa.

Modele zostały przygotowane z myślą o aktualnych trendach. Pojawiły się więc chętnie wybierane obecnie szarości i beże, a także modne motywy "Kotki" czy kolorowe, radosne wzory jak np. "Motylki". Co ważne, nowe produkty dostępne są w dwóch wersjach - jako znane już od lat Cebuszki Multi i mniejsze - Cebuszki Mini.

Cebuszka Multi to wielofunkcyjna poduszka dla mamy i maluszka.

Jako jedyna w Polsce wypełniona jest mikroperłą, czyli drobnymi kuleczkami, które przesypują się pod wpływem zmiany ułożenia ciała, delikatnie masują, dbając o kręgosłup i samopoczucie. W przeciwieństwie do poduszek z innym wypełnieniem, nie wywołuje efektu sprężynowania, który zamiast odprężać, męczy stawy i kręgosłup.

Cebuszka pomaga odpocząć kobiecie w ciąży, a kiedy maluch jest już na świecie, ułatwia karmienie. Pomaga także w codziennej opiece nad maluszkiem. Pozwala zabezpieczyć łóżko przed sturlaniem się malca.

Cebuszki Multi to wielofunkcyjne poduszki dla kobiet w ciąży Cebuszki Multi ze wzorem Szare Kotki Cebuszki Multi to wielofunkcyjne poduszki dla kobiet w ciąży, młodych rodziców i dzieci.

Cebuszki Multi to wielofunkcyjne poduszki dla kobiet w ciąży, młodych rodziców i dzieci.

Cebuszka - poduszka dla dziecka

Odpowiednio uformowana sprawdzi się też jako "gniazdko", w którym można bezpiecznie położyć dziecko - lekko podniesiona pozycja pozwoli mu na obserwację otoczenia. Ułatwia również pierwsze próby samodzielnego siedzenia, zapewniając stabilizację i podparcie. Ale i na tym etapie nie kończą się możliwości Cebuszki, która wtapia się w krajobraz sypialni, stając się niezbędnikiem przy czytaniu albo oglądaniu telewizji.

Cebuszka Mini
Cebuszka Mini

Cebuszka Mini - poduszka dla kobiet w ciąży i młodych mam

Cebuszka Mini powstała po to, by zapewnić komfort mamie, gdziekolwiek się znajduje. Charakteryzuje się tymi samymi właściwościami co Cebuszka Multi, a dodatkowo dzięki kompaktowemu rozmiarowi i specjalnej torbie, bez problemu można ją wszędzie zabrać ze sobą dbając o kręgosłup i wygodę zarówno podczas ciąży jak i przy karmienie czy w czasie sprawowania opieki nad dzieckiem.

Cena: od 99 zł

            

Zobacz też:

Firmy