Nie przeocz - Pinio

Kolekcja mebli dla dzieci Moon. Podróż na... Księżyc

Pinio

Jeżeli nie do końca wiesz, jak przygotować przestrzeń dla nowo narodzonego dziecka, a w twojej głowie pobrzmiewają słowa: "Houston mamy problem!", warto zabrać maluszka w podróż na... Księżyc. Poznaj kolekcje mebli dla dzieci Moon.

Urządzenie pokoiku dziecięcego to nie lada wyzwanie. Czy olbrzymich rozmiarów Spider-man spoglądający zza szafy to aby najlepsze rozwiązanie? Za dnia to wspaniały kompan do zabawy, ale wieczorem nie wpłynie kojąco na sen malucha.

"W wielkim zielonym pokoju był telefon i czerwony balon oraz obraz... krowa przeskakująca księżyc" - ten cytat z książeczki "Dobranoc, księżycu" autorstwa Margaret Brown otwiera nam, dorosłym, oczy na to, jak świat postrzegają dzieci, i powinien być drogowskazem przy aranżowaniu wnętrza, które rozwinie skrzydła wyobraźni.

Moon, Pinio - kolekcja łóżeczek dziecięcych

meble dla dzieci kolekcja moon pinio meble dla dzieci moon pinio kolekcja łóżeczek o prostej i nowoczesnej formie
Pinio, Moon - meble dla dzieci

Nieziemska kolekcja mebli dla dzieci Moon

Marka Pinio, zainspirowana dziecięcymi marzeniami, stworzyła kolekcję Moon, która jest po prostu... nieziemska. Produkty z tej linii wyróżniają się czystą, prostą i nowoczesną formą.

Niewątpliwym plusem jest możliwość zdjęcia boku w łóżeczkach - takie rozwiązanie jest korzystne przede wszystkim ze względów finansowych - mebel może rosnąć wraz z dzieckiem.

Im maluch większy, tym bardziej obniżamy materac. A gdy potrafi już chodzić, zdemontowany bok zamienia łóżeczko w pierwsze łóżko, umożliwiając samodzielne korzystanie z mebelka.

Łóżeczka dla dzieci, kolekcja Moon, Pinio

Twoje dziecko jest jeszcze malutkie, jednak posiada już wiele rzeczy i przedmiotów, które muszą znaleźć swoje miejsce. Idealnym rozwiązaniem na ten kłopot może być komoda z kolekcji Moon wyposażona w szuflady z innowacyjnym systemem cichego zamykania - dzięki temu możecie swobodnie używać jej nawet podczas snu maleństwa.

Do komody można przymocować przewijak z kolekcji Parole. Po latach, kiedy przestanie już pełnić swoją funkcję, można go w łatwy sposób zdemontować i cieszyć się piękną komodą, która pasuje do pokoju dziecka w każdym wieku.

Marka oferuje możliwość personalizacji mebelka, na którym może być wygrawerowane dowolne hasło - największym powodzeniem cieszą się dziecięce imiona.

Łóżeczka dziecięce i akcesoria. Kolekcja Moon, Pinio

Moon łóżeczko 140x70cm, cena 679zł Moon łóżeczko z szufladą 140x70cm Moon komoda
Moon łóżeczko 140x70cm, cena 679zł Moon łóżeczko z szufladą 140x70cm, cena 748zł Moon komoda, cena 499zł
Moon łóżeczko 120x60cm, cena 499zł Moon łóżeczko z szufladą 120x60cm Moon barierka
Moon łóżeczko 120x60cm, cena 499zł Moon łóżeczko z szufladą 120x60cm, cena 718zł Moon barierka, cena 99zł
Moon łóżeczko z barierką 140x70cm Moon łóżeczko z barierką i szufladą 140x70cm Moon łóżeczko z barierką 120x60cm
Moon łóżeczko z barierką 140x70cm, cena 778zł Moon łóżeczko z barierką i szufladą 140x70cm, cena 1027zł Moon łóżeczko z barierką 120x60cm, cena 589zł
Drewniana lampka z abażurem wypełnionym gwiazdkami, Pinio.
Drewniana lampka z abażurem wypełnionym gwiazdkami, Pinio.
Bujany fotel w klasycznym stylu, Pinio
Bujany fotel w klasycznym stylu, Pinio

Znajdzie się też miejsce dla rodzica.

Bujany fotel w klasycznym stylu jest idealny dla każdej mamy i dla każdego taty. Otuleni kocem, czytając przygody Małego Księcia, uważajcie, aby nie zasnąć w pół zdania, kiedy udzieli wam się spokojna, przytulna atmosfera pokoju.

Motywem przewodnim kolekcji jest Księżyc, nie zapomnijmy więc o tym, co możemy jeszcze zobaczyć, spoglądając w górę.

Drewniana lampka z abażurem delikatnie wypełnionym gwiazdkami to idealnie dobrany produkt do kolekcji mebli dla dzieci Moon. Lampka, tak jak krzesło, reprezentuje styl retro i nawiązuje do skandynawskiego klimatu. Delikatne światło z pewnością zadziała kojąco i uspokajająco na naszą pociechę.

            

Zobacz też:

Firmy