Nie przeocz - Impresariat Muzyczny CONCERTO

1 Rodzinny Walking z Wózkiem na orientację

Impresariat Muzyczny CONCERTO

1 Rodzinny Walking z Wózkiem na orientację to idealna propozycja dla rodzin, które w niedzielne przedpołudnie chcą aktywnie spędzić czas z dzieckiem.

Spacer około 4 km trasą ukaże atrakcyjne zakątki Doliny 3 Stawów w Katowicach, podczas której rodzice będą musieli wykazać się spostrzegawczością oraz umiejętnością współpracy drużynowej.

W trakcie 1 Rodzinnego Walkingu z Wózkiem na orientację Partnerzy przygotowali wiele atrakcji, które będą częścią zmagań o główne nagrody, m.in.: drewniane zabawki, książki oraz gadżety ufundowane przez patronów medialnych.

1 Rodzinny Walking z Wózkiem na orientację to jedno z wielu Wydarzeń tworzonych przez Impresariat Muzyczny Concerto, który jako cel stawia wychowanie poprzez Muzykę. Zatem pociechy do wózków, pieluchy do torby i startujemy 12 października o godzinie 11:00 z Placu Żołnierza Polskiego przy ulicy Granicznej w Katowicach.

Szczegóły na wydarzenia.bujnowicz.pl

Dla bezpiecznego przeprowadzenia Wydarzenia zainteresowanych prosimy o rejestrację uczestnictwa w panelu - "zgłoszenie uczestnictwa".

Kontakt: Bartosz Bezegłów (menedżer projektu) tel. 32/700 12 30 b.bezeglow@bujnowicz.pl

            

Zobacz też:

Firmy