Nie przeocz - PRINTU

2 strony z rodzinnej fotoksiążki. Wyniki konkursu

PRINTU

Zakończyliśmy konkurs z fotoksiążką PRINTU. Dziękujemy za wszystkie przysłane prace - piękne fotografie, wzruszające i zabawne historie rodzinne. Zobaczcie zwycięskie kompozycje!

Zabawne miny, uśmiechy i łzy, ważne wydarzenia i zwykłe spacery – wszystko to można uchwycić na fotografii. Dopiero oglądane razem tworzą rodzinną historię. Zdjęcia z chrztu, pierwszej komunii, urodzin, wakacji, dokumentujące pierwsze kroki i pierwsze egzaminy - wszystkie warto składać w albumy. Wystarczy zaprojektować własną fotoksiążkę na stronie PRINTU i wydrukować ją.

Więcej o PRINTU możecie się dowidzieć w artykule "Wydrukuj rodzinne emocje w fotoksiążce"

Nagrodą za 6-15 miejsca jest najnowszy numer magazynu Dziecko Najlepsza Inwestycja lato | 2014

Nagrody w konkursie "2 strony z rodzinnej fotoksiążki"

Zwycięzcy konkursu PRINTU otrzymują w nagrodę druk swoich książek!

  • 1 miejsce - fotoksiążka 25x20 cm 20 str w oprawie twardej.
  • 2-3 miejsce - fotoksiążka 20x20 cm 20 str w oprawie twardej
  • 4-5 miejsce - fotoksiążka 20x20 cm 20 str w oprawie miękkiej

Każdy uczestnik konkursu otrzymał kupon na 50 zł - dzięki niemu będziecie mogli wydrukować swoją fotoksiążkę PRINTU ze zniżką. Zwycięzcom i 10 osobom, które otrzymały wyróżnienia, wyślemy też najnowsze wydanie magazynu Dziecko Najlepsza Inwestycja.

Zapraszamy do śledzenia naszego Fanpage'a, stale organizujemy ciekawe konkursy dla naszych fanów.

Konkurs "2 strony z rodzinnej fotoksiążki". Wyniki

Zadaniem konkursowym było założyć konto na stronie www.printu.pl i wypróbować funkcjonalność programu do tworzenia fotoksiążek, a następnie przesłać printscreen z podglądu dwóch stron tworzonego projektu (zdjęcia ułożone na 2 stronach miały tworzyć spójną opowieść) oraz dodać krótką historyjkę. Zobaczcie najlepsze prace:

1 miejsce w konkursie "2 strony z rodzinnej fotoksiążki"

Jestem mamą trójki wspaniałych dzieci w wieku 3, 8 i 11 lat... Fotografować zaczęłam ponad 10 lat temu, gdy urodził się mój najstarszy syn Gerard... I to on ma najwięcej zdjęć :) Po 3 latach na świat przyszedł Igorek... Wtedy starałam się uchwycić relację między braćmi... Chłopcy dorastali i przed 3 laty dołączyła Lenka... Wywróciła nasze życie do góry nogami... Jako młodsza siostra daje się chłopcom we znaki, ale przepadają za nią... Ciężko złapać ich w kadrze we trójkę ;) Mimo, że sama na co dzień fotografuję dzieci, to takich spontanicznych wspólnych zdjęć jest niewiele... A fotoksiążki prywatnie żadnej ;) Fotografując starałam się pokazać więź, jaka jest między moimi dziećmi... Są moje i są moim życiem... Hania

2 miejsce w konkursie "2 strony z rodzinnej fotoksiążki"

W uroczystym dniu Chrztu Świętego przyjmij ukochana Boża Dziecino z serca płynące życzenia zdrowia, szczęścia oraz Błogosławieństwa Niebios we wszelkich Twych poczynaniach. Amen

3 miejsce w konkursie "2 strony z rodzinnej fotoksiążki"

Zdjęcia przedstawiają naszą rodzinkę, czerpiącą radość z czasu spędzonego razem, w trakcie sobotniego spaceru do parku :) Są to uchwycone chwile, ukazujące miłość i radoś, jaką daje nam nasz Synek :)

4 miejsce w konkursie "2 strony z rodzinnej fotoksiążki"

Zaprojektowane strony przedstawiają "Cud Narodzin" naszej malej pociechy Amelii oraz miłość, jaka ją darzymy. Zdjęcia ukazują całą radość i szczęście, jakie ta malutka istotka wniosła w nasze serca. Wspólne zdjęcia oraz krótki wiersz stworzony przez nas dla kochanej córeczki.

5 miejsce w konkursie "2 strony z rodzinnej fotoksiążki"

To zdjęcia z jednego z przystanków podczas naszej wyprawy do Rumuni. Kierowaliśmy się w kierunku gór Fogaraskich, ponieważ zamierzaliśmy przejechać Transalpinę i szosę Transfogaraską. Nocowaliśmy w namiocie. Z tego miejsca mamy wspaniałe wspomnienia. W sumie nic szczególnego się nie wydarzyło, o czym można byłoby napisać. Po prostu byliśmy razem. Bez telewizora, laptopa i wszelkich urządzeń, które rozpraszają uwagę. Na śniadanie piliśmy herbatę z mięty, która rosła naokoło. Jak widać nie obyło się bez tropienia świerszczy czy też motyli, które po obserwacjach w słoiku bezpiecznie wróciły na łono natury. Polecam każdemu, kto lubi tego typu wyprawy.

"2 strony z rodzinnej fotoksiążki" - wyróżnione prace konkursowe


"Rodzina jest sobą, jeżeli buduje się na takich odniesieniach, na wzajemnym zaufaniu, na zawierzeniu wzajemnym. Tylko na takim fundamencie można też budować proces wychowania, który stanowi podstawowy cel rodziny i jej pierwszorzędne zadanie". (Homilia, Wrocław, 1983 r.) Święty JAN PAWEŁ II - patron rodziny.
 
W naszym ogródku, niespodziewanie, pojawił się rumiankowy duszek. To psotne stworzenie biega tu i tam. To spotkanie było dla mnie tak uderzające, że szybko postanowiłam udokumentować co nieco. I oto dzielę się z Wami moimi z ukrycia wykonanymi fotografiami, bo podobne zdarzenia są raczej rzadkie. Sporo małych elfiaczków, duszków itp. nagle zmienia się w marudne nastolatki, więc trzeba korzystać z uroków doświadczeń takich jak moje. ;-)
     

Nasza wspólna droga nie jest usłana kwiatami, a na jej poboczu nie rosną słodkie lizaki... Nasza wspólna droga mimo to jest piękna, jest dla nas wartością nadrzedną... Bo kiedy stracisz wszystko co materialne, zrozumiesz, że to co najważniejsze to wspólnie spędzone chwile, tego nie strawi ani ogień, ani woda. To wspólne trwanie przy sobie i wspólne wsparcie. To zdjęcie zostało wykonane kilka miesięcy po pożarze, jaki przeżyła nasza rodzina. Jesteśmy na nim szczęśliwi. Dużo biedniejsi niż kiedyś, lecz jeszcze bardziej szczęśliwi. Szczęśliwi dzięki sobie, dzięki wspólnym chwilom, które są jak wiatr w nasze żagle... Te piękne chwile zamknę w moim rodzinnym albumie, by kiedyś, znowu nałożyć na papier teraźniejszości klisze naszych najpiękniejszych wspólnych chwil.
 
1. Dzień jest piękny i mam chęć na wycieczkę wybrać się. 2. Mały Majster klucz już ma, więc się koła sprawdzić da. 3. Już sprawdzone tylne duże, teraz małe wnet odkurzę. 4. Jeszcze tylko w nich powietrze sprawdzić trzeba w mig na wietrze. 5. Tit-ti-tit klakson działa, co sprawdziła rączka mała. 6. Z drogi szproty, z drogi śledzie, bo Karinka w trasę jedzie :)
     

Dla dzieci fotki to super sprawa, świetna pamiątka, wspaniała zabawa - by po latach wielu wróciły te czasy beztroskiego dzieciństwa, zabawy... By zamknięte w kadrze chwile wyjątkowe móc odtworzyć na nowo w zabieganej głowie... ;)
 
FRAGMENT OPOWIADANIA O TYM, JAK MICHAŁEK ZOSTAŁ SUPERBOHATEREM: Dowiedziałam się, że mój niespełna 2-letni synek wypadł przez okno z 3 piętra, wystarczyła chwila nie uwagi dziadków i niedoceniona ogromna wyobraźnia mojego synka. Kiedy go ujrzałam na chwilę przed operacją serce dosłownie mi krwawiło. Mój synek, moje maleństwo było podłączone do tysiąca różnych maszyn, walczył o życie, nie mogłam znieść tego widoku, płakałam jak szalona.
     

I gdy wpat­ry­wałeś mi się tak głębo­ko w oczy, poczułam, że mam to, o czym marzyłam - wspaniałą rodzinę, którą pragnęłam mieć i tak naprawdę nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba... Może poza waszym zdrowiem, malutkim kącikiem i dachem nad głową by nie kapało nam na nasze żądne marzeń czuprynki, gdy będziemy spoglądać w stronę tęczy w poszukiwaniu malutkich zielonych skrzacików, z którymi będziemy dzielić się naszą radością i szczęściem <3
 
Historyjka opowiada historię naszego życia. Poznaliśmy się przez internet :). Powiedziałam TAK w 2008 r. Była to niesamowita niespodzianka, przygotowana przez mojego chłopaka. Była to nie tylko niespodzianka dla mnie, ale też dla najbliższej rodziny, która była na weselu razem z nami. W 2010 r. wzięliśmy ślub. Co roku mój mąż na nasze rocznice kupował pyszne torciki. W 2013 r. przyszła na świat Nasza Ćóreczka DARIUNIA, która jest naszym całym światem.
     

Historia naszej miłości. Mały człowiek, który stał się całym naszym światem.
 
Dwie strony naszej fotoksiążki przedstawiają, z jakim dylematem musimy zmierzyć się każdego roku ;) Nigdy nie wiemy, gdzie wyruszyć na zasłużony urlop, aby podładować akumulatorki na następny rok ;) Oczywiście i tym razem jest tak samo. Decyzja jeszcze nie zapadła ;)
            

Zobacz też:

Firmy