Nie przeocz - PRINTU

Wydrukuj rodzinne emocje w fotoksiążce

PRINTU

Fotoksiążka PRINTU to najlepsze miejsce dla Twoich zdjęć. Stworzysz ją łatwo, szybko i według swojego pomysłu. Dlaczego warto ją zrobić?

Kiedy na świat przychodzą dzieci, uwieczniasz na fotografiach wszystkie ważne momenty z ich życia: pierwszy uśmiech, pierwsze kroczki, chrzest, roczek, pierwszą jazdę na rowerze, wakacje nad morzem, I Komunię Świętą... Nadaj tym pięknym wspomnieniom wyjątkową oprawę na lata i wydrukuj emocje, wykorzystując nasze inspiracje.

UWAGA!!! Tylko do 31.05.2014 możesz wydrukować fotoksiążkę na stronie printu.pl w promocyjnej cenie z rabatem - 25%.

Kod promocyjny: DZIECKO25

FOTOKSIĄŻKA NOWORODKA
Fotoksiążka to fantastyczna pamiątka dla dziecka i rodzica

1. FOTOKSIĄŻKA NOWORODKA

Pierwsze tygodnie życia dziecka to najbardziej emocjonujący czas w życiu młodych rodziców. Dziecko zmienia się niemal z dnia na dzień, dlatego to idealna okazja, aby między 5. a 21. dniem życia wykonać sesję noworodkową, a zdjęcia wykorzystać do zrobienia fotoksiążki i utrwalić piękne wspomnienia.

2. FOTOKSIĄŻKA NIEMOWLAKA

W pierwszym roku życia dziecko rozwija się najszybciej w ciągu całego swojego życia. W kadrze złapiesz wiele wzruszających momentów: pierwszy uśmiech, podniesienie główki, raczkowanie, naukę siadania, wstawania, pierwsze kroczki... Fotoksiążka PRINTU to idealne dla nich miejsce!

3. FOTOKSIĄŻKA Z CHRZCIN

Chrzest Święty to bardzo ważny sakrament w życiu rodziny. Fotoreportaż, a następnie fotoksiążka z przygotowań do chrztu, uroczystości w kościele oraz rodzinnego spotkania pozwoli Ci zatrzymać wyjątkowe chwile na lata.

4. FOTOKSIĄŻKA URODZINOWA

Tort ze świeczkami, eleganckie stroje, niepowtarzalna atmosfera, piękne prezenty, zaproszeni goście i ogromna radość dziecka - jednym słowem URODZINKI! I obowiązkowy "gość" - aparat fotograficzny, który uwieczni wspaniałą zabawę i piękne momenty oraz pozwoli zrobić z nich piękną fotopamiątkę.

FOTOKSIĄŻKA online

5. FOTOKSIĄŻKA W PREZENCIE

Dzień Babci i Dziadka, Wielkanoc, Mikołaj, Boże Narodzenie, urodziny czy imieniny bliskich - nie ma nic piękniejszego niż własnoręcznie wykonane fotoksiążki PRINTU ze zdjęciami Twoich pociech, robione z myślą o ukochanych osobach.

6. FOTOKSIĄŻKA RODZINNA

Przejrzyj foldery ze zdjęciami na swoim dysku - czy przypadkiem na większości z nich nie znajduje się wyłącznie Twoja pociecha? Musisz to zmienić! Fotoksiążki PRINTU ze zdjęciami rodzinnymi będą dla Ciebie i dziecka piękną pamiątką.

7. FOTOKSIĄŻKA Z WAKACJI

Pierwsza wyprawa z dzieckiem nad morze, wycieczka w góry, wypad nad jezioro, a Ty rejestrujesz na zdjęciach wszystkie piękne chwile. A co zrobisz z setkami przywiezionych zdjęć? Zarchiwizuj ulubione kadry w formie fotoksiążki PRINTU - to najlepszy sposób na zachowanie miłych wspomnień.

8. FOTOKSIĄŻKA Z I KOMUNII ŚWIĘTEJ

Pierwsza Komunia Święta to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu dziecka, a niepowtarzalne chwile wymagają specjalnej oprawy. Idealnym miejscem dla najpiękniejszych fotografii z Komunii Świętej będzie fotoksiążka PRINTU - piękna pamiątka dla dziecka i rodziny.

zdjęcia: J. Pajewska

            

Zobacz też:

Firmy