Nie przeocz - Wydawnictwo AVT

Dziecko Najlepsza Inwestycja - wydanie wiosna 2014

Wydawnictwo AVT

Wiosna przyszła, a wraz z nią w sprzedaży pojawił się najnowszy numer kwartalnika Dziecko Najlepsza Inwestycja.Wiosenne porządki zapanowały też w magazynie - odmieniona okładka, nowe działy i jak zwykle wiele ciekawych artykułów i rynkowych propozycji dla czytelników i ich dzieci.

W wiosennym wydaniu magazynu Dziecko Najlepsza Inwestycja nie brakuje atrakcji. Już pierwsze spojrzenie na okładkę uświadamia nam, że coś się zmieniło - i to na pewno na lepsze.

Dziecko Najlepsza Inwestycja - gwiazdy zapraszają

Znana i popularna psycholog Maria Rotkiel spotkała się z ekipą magazynu "Dziecko Najlepsza Inwestycja" tuż przed narodzinami swojego synka Adasia. Zaprezentowała nam pokój dla nowego członka rodziny i podzieliła się swoimi doświadczeniami z okresu ciąży. Wszystkie świeżo upieczone mamy z pewnością chętnie przeczytają ten wywiad.

Miłośników niebanalnej osobowości i wyjątkowej muzyki Anji Orthodox czeka prawdziwa uczta. W wywiadzie "Macierzyństwo na rockowo" wokalistka opowiada o tym, jak to jest być mamą-artystką i jak radzą sobie z tym dzieci, dzieli się doświadczeniami i refleksjami dotyczącymi macierzyństwa, wychowania i codziennego życia.

Wspólnie z Magdą Kordaszewską zapraszamy też do zapoznania się z wynikami prestiżowego konkursu "Zabawka Roku 2013", której byliśmy patronem. Przypominamy, że zabawki w tym konkursie wybierane i testowane były przez najbardziej kompetentne jury - bo nie tylko dorosłe, ale też dziecięce.


Zobacz pełny spis treści wiosennego wydania
magazynu Dziecko Najlepsza Inwestycja

Coś dla rodziców, coś dla dzieci...

Dla wszystkich mam przygotowaliśmy zupełnie nowy dział - Ekskluzywny kącik mamy. Przedstawiamy w nim m.in. 10 złotych rad, jak szybko wrócić do formy po porodzie, a w materiale "Czas tylko dla Ciebie" proponujemy ciekawe rynkowe nowości.

Wiosenne porządki bardzo często wiążą się ze zmianami wystroju wnętrza - Dziecko Najlepsza Inwestycja przygotowało więc, wspólnie z redakcją magazynu Czas na Wnętrze, interesujące aranżacje do dziecinnych pokojów - pełne radosnych kolorów, a jednocześnie obfitujące w funkcjonalne rozwiązania. Zapraszamy też naszych czytelników do odwiedzenia pięknie umeblowanego dziecinnego pokoju, który dla swojego synka Adasia przygotowała Maria Rotkiel.

Pamiętamy też o tym, że wiosna to najlepszy czas na aktywność. Im cieplej na dworze, tym chętniej przebywamy na świeżym powietrzu. Dla naszych czytelników oraz ich dzieci - młodszych i starszych - przygotowaliśmy zatem wiele propozycji aktywnego spędzania czasu, wraz z przeglądem ciekawych dyscyplin sportowych.

Zapraszamy do lektury!

Magazyn Dziecko Najlepsza Inwestycja - przydatne linki

Tu możesz przejrzeć magazyn online: ulubionykiosk.pl/demo

Tu możesz pobrać wersję tabletową:

* Jeśli masz android'a - pobierzesz magazyn tu: play.google.com
* Jeśli masz apple'a - ściągniesz magazyn tu: itunes.apple.com

Tu możesz zamówić prenumeratę: ulubionykiosk.pl

Magazyn Dziecko Najlepsza Inwestycja  w sieciach społecznościowych

Znajdź na Facebook'u Fanpage magazynu Dziecko Najlepsza Inwestycja

Magazyn Dziecko Najlepsza Inwestycja na Google+ i w serwisie Twitter
            

Zobacz też:

Firmy