Nie przeocz - Reinhold Expo

Targi Kid's Biz Fair 2014 - wiosenna edycja zaprasza!

Reinhold Expo

Trzecia edycja Międzynarodowych Targów Artykułów dla Dzieci i Niemowląt Kid's Biz Fair odbędzie się w dniach 11-12 kwietnia 2014 r. w Warszawie w Hali MT Polska przy ul. Marsa 56C. Impreza adresowana jest do przedsiębiorców działających w branży dziecięcej.

Kid's Biz Fair to dwudniowe biznesowe spotkanie przedsiębiorców działających w branży dziecięcej, podczas którego zostaną zaprezentowane najróżniejsze produkty z tej branży, a przede wszystkim rynkowe nowości. 

Kid's Biz Fair - okazja do wymiany doświadczeń

Targi Kid's Biz Fair to doskonała okazja dla wszystkich przedsiębiorców, aby pozyskać nowych partnerów, podpisać nowe kontrakty, wymienić doświadczenia. 

W programie targów nie zabraknie ciekawych szkoleń i warsztatów dla profesjonalistów, dzięki którym będzie można zdobyć cenną wiedzę, a także zadać istotne pytania doświadczonym trenerom i prelegentom.

Targi Kid's Biz Fair podzielone są na 4 sektory tematyczne:

  1. Gry i zabawki
  2. Karmienie, pielęgnacja i higiena
  3. Odzież i obuwie
  4. Wyposażenie.

Kid's Biz Fair - wczoraj i dziś

W ubiegłorocznej edycji imprezy uczestniczyło 130 wystawców, w tym 7 z zagranicy. Targi odwiedziło ponad 1 100 przedsiębiorców - przedstawicieli hurtowni, sieci sklepów, placówek edukacyjnych i medycznych, a także osób poszukujących pomysłu na własny biznes. Nie zabrakło gości z Włoch, Litwy, Ukrainy, Rosji, Luksemburga, Niemiec, Słowacji, Białorusi, Belgii i Czech.

Także i w tym roku międzynarodowy charakter imprezy zostanie zachowany. Specjalnym gościem wiosennej edycji będzie Reyne Rice - ekspertka i doradczyni w wyszukiwaniu i analizowaniu trendów w branży zabawkarskiej i sektorze dziecięcym.

Reyne Rice to ekspert branży zabawkarskiej, konsultantka i wybitny specjalista z ponad 30 letnim doświadczeniem w swojej dziedzinie. Specjalizuje się w badaniach i analizach rynku artykułów dla dzieci. Na całym świecie prowadzi liczne wystąpienia podczas których prezentuje najnowsze trendy oraz innowacje w branży zabawek i gier. Z jej ogromnej wiedzy i doświadczenia korzystają największe koncerny (Mattel, NPD Research Group, Ogilvy & Mother), jak i inni przedsiębiorcy. Reyne Rice opracowała produkty i rozwiązania dla mediów, konsumentów, stowarzyszeń handlowych, sprzedawców detalicznych, producentów i licencjodawców.

Ogromna wiedza i doświadczenie Reyne Rice jest cenione na całym globie. Jest ona zapraszana na liczne konferencje i międzynarodowe sympozja. Chęć dzielenia się swoimi umiejętnościami zaowocowała otwarciem w 2003 roku firmy doradczej ToyTrends. Reyne Rice to wybitna i ceniona specjalistka, dzięki której uczestnicy targów Kid's Biz Fair dowiedzą się, jakie są najnowsze trendy  w sektorze gier i zabawek dla dzieci. Podczas wystąpienia ekspertki będzie można znaleźć odpowiedzi na liczne pytania dotyczące rozwoju branży zabawkarskiej oraz kierunku, w jakim ona zmierza.

Więcej informacji na temat targów Kid's Biz Fair można znaleźć na:

www.kidsbizfair.com

www.facebook.com/KidsBizFair
            

Zobacz też:

Firmy