Nie przeocz - Teatr Żydowski w Warszawie

Premiera bajki dla dzieci i dorosłych "O karpiu, kozie i trąbce, która gasiła pożary" w Teatrze Żydowskim

Teatr Żydowski w Warszawie

Już 21 marca 2014 odbędzie się premiera bajki dla dzieci i dorosłych "O karpiu, kozie i trąbce, która gasiła pożary" w Teatrze Żydowskim w Warszawie w reżyserii Adama i Macieja Wojtyszków na podstawie bajek I. B. Singera. Muzykę do spektaklu przygotował Piotr Moss.

"O karpiu, kozie i trąbce, która gasiła pożary" to bajka o mądrych ludziach z miasta Chełma, którzy potrafią każdą rzecz tak skomplikować, że staje się trudniejsza, niż była. Szlemiel, równocześnie mędrzec i głuptas, podejmuje kolejne wyprawy, które mają mu pomóc zrozumieć świat. Jeżeli jednak nie rozumie się Chełma, to czy można zrozumieć świat? Dużo śmiesznych pytań, na które są jeszcze śmieszniejsze odpowiedzi. Bajka przeznaczona jest dla dzieci od lat 7 i dorosłych.

bajka dla dzieci i dorosłych "O karpiu, kozie i trąbce, która gasiła pożary bajki dla dzieci i dorosłych w Teatrze Żydowskim Teatr Żydowski - bajka dla dzieci i dorosłych

Zaproszenia na spektakle "O karpiu, kozie i trąbce, która gasiła pożary"

Uwaga! Dla naszych fanów mamy 5 podwójnych zaproszeń na spektakle "O karpiu, kozie i trąbce, która gasiła pożary". Przedstawienia odbędą się kolejno 22, 23 i 26 marca. Śledźcie nasz Fanpage!

            

Zobacz też:

Firmy