Nie przeocz - EZOP Agencja Edytorska

Łazienkowe pytania - ważna książka już wkrótce na rynku!

EZOP Agencja Edytorska

Wśród trudnych pytań zadawanych przez dzieci znajdują się również te dotyczące fizjologii i higieny. Krótki przegląd łazienkowych i toaletowych historii, wraz z rysunkami, znajdziemy w książce "Łazienkowe pytania", która już wkrótce ukaże się na rynku.

"Łazienkowe pytania" to autorska książka Krystyny Lipki-Sztarbałło, wielokrotnie nagradzanej ilustratorki książek dla dzieci. Magazyn "Dziecko Najlepsza Inwestycja" jest patronem medialnym tej ciekawej, sympatycznej i kolorowej publikacji.

Łazienkowe pytania Krystyna Lipka-Sztarbałło
Czy każdy wie, jak prawidłowo myć ręce? W tej książce się tego dowiesz!

Łazienkowe pytania i odpowiedzi

- Piękna książka na prozaiczny temat. Prawdziwie KRÓLEWSKA, bo mówi o miejscach, "gdzie król piechotą chodzi" - o wychodkach, toaletach, łaźniach i łazienkach... O cebrzykach, nocnikach i grających, perfumowanych sedesach... O tym, jak radzili sobie z higieną nasi przodkowie i jaki postęp dokonał się w tej dziedzinie. Mnóstwo pożytecznych informacji autorka spakowała zręcznie w kształt przejrzystych rysunków, schematów i sugestywnych obrazów" - tak opisuje książkę "Łazienkowe pytania" pisarka Joanna Olech.

Książka dla dzieci Łazienkowe pytania
Łazienkowe pytania pomogą też małym elegantkom w dobraniu fryzury :-)

- Fizjologia, odczucia związane z ciałem i zabiegi higieniczne są dla dzieci szczególnie interesujące. Dzieci chcą wiedzieć DLACZEGO, a ta istna encyklopedia higieny zawiera wiele przydatnych informacji i zaskakujących ciekawostek podanych w atrakcyjnej formie. (...) To książka bardzo przyjazna" - pisze o książce Aneta Bohaczewska-Petryna, psycholożka.

Krystyna Lipka-Sztarbałło Łazienkowe pytania
Zobacz, jak było dawniej :-)
Książka dla dzieci Łazienkowe pytania - okładka  

"Łazienkowe pytania" -
książka dla dzieci
autorstwa Krystyny Lipki-Sztarbałło

Książka "Łazienkowe pytania" wydana przez Agencję Edytorską Ezop już wkrótce w księgarniach!

(po lewej przedstawiona jest okładka książki)

Polecamy również drugą książkę Agencji Edytorskiej Ezop - "Uśmiech dla Żabki".

            

Zobacz też:

Firmy