Nie przeocz - Wydawnictwo AVT

Nowa tabletowa wersja magazynu - aplikacje na Apple i Android

Wydawnictwo AVT

Dla wszystkich nowoczesnych rodziców mamy teraz nową, bardziej interaktywną wersję tabletową naszego magazynu. Zobaczcie, jak pięknie wygląda nasze Dziecko na tablecie!

Tablet można dziś nazwać niezbędnikiem zapracowanej mamy. Interaktywna, multimedialna tabletowa wersja magazynu "Dziecko Najlepsza Inwestycja" to praktyczne kompendium wiedzy "w pigułce", które zawsze możesz mieć pod ręką - zabrać na spacer, poczytać artykuły, wywiady i porady ekspertów, zapoznać się z ofertą rynkową.

Kolorowa, multimedialna formuła pozwala w pełni dostrzec walory prezentowanych produktów. Można je dowolnie powiększać, tak aby dostrzec każdy detal. Wystarczy dotknąć zdjęcia produktu, a na wyświetlaczu pojawi się jego szczegółowy opis. W każdej chwili możesz połączyć się ze stroną producenta, zapoznać się z jego ofertą i najnowszymi promocjami.

Tabletowa wersja magazynu to doskonałe uzupełnienie papierowego wydania - można mieć ją zawsze pod ręką! Interaktywne wydanie magazynu dostępne jest - za darmo - w dwóch wersjach: na android'a i na apple'a.

Przykładowe zrzuty ekranu wersji tabletowej magazynu

 

* Jeśli masz android'a - pobierzesz magazyn tu >>>

* Jeśli masz apple'a - ściągniesz magazyn tu >>>

            

Zobacz też:

Firmy