Nie przeocz - Sierra Madre

Teatrzyk Cieni - propozycja na zimowe wieczory

Sierra Madre

Teatrzyk Cieni to zestaw wyjątkowych postaci , które ożyją jako cienie na ścianie pokoju Twojego dziecka. Seria składa się z trzech części: Zaczarowane Królestwo, Podwodny Świat i Niesamowite Maszyny, dzięki czemu każde dziecko stworzy swoje wymarzone przedstawienie.

Teatrzyk Cieni
Teatrzyk Cieni zawiera także książeczkę z pomysłami na bajki i zabawy

Teatrzyk Cieni to jedyny produkt na rynku, który poza postaciami, patyczkami i klipsami, zawiera także książeczkę z pomysłami na bajki i zabawy - czyli wszystko czego potrzebujesz, żeby rozpocząć wieczorną przygodę. Dodatkowo, postacie po naświetleniu świecą w ciemności, sprawiając jeszcze więcej frajdy Twojemu dziecku!

Seria "Teatrzyk Cieni" to:

  • Rodzinna zabawa: odegraj przedstawienie dla Twojego dziecka, potem Twoje dziecko dla Ciebie, a na koniec pobawcie się wspólnie postaciami. Możecie również zaprosić widzów. Teatrzyk Cieni to wspaniała rozrywka w rodzinnym gronie!
  • Rozwój wyobraźni: postacie Teatrzyku Cieni już czekają na kolejną, nową historię opowiedzianą przez Twoje dziecko. Teatrzyk Cieni to szerokie pole do popisu dla jego wyjątkowej wyobraźni
  • Rozwój umiejętności: prowadząc swoje własne przedstawienia teatralne, Twoje dziecko rozwinie umiejętności aktorskie, interpersonalne i manualne
  • Zabawa bez końca: Teatrzyk Cieni to pomysł nie tylko na wieczór czy pochmurne popołudnie, ale również piękny dzień (można wtedy korzystać ze słońca zamiast lampy). Załączona książeczka ze scenariuszami to tylko początek - wymyśl swoje historie lub zabawy, odegraj znane bajki, stwórz nowe postaci - nie ma miejsca na nudę!
Teatrzyk Cieni - Zaczarowane Królestwo Teatrzyk Cieni - Niesamowite Maszyny Teatrzyk Cieni - Podwodny Świat
            

Zobacz też:

Firmy