Nie przeocz - Klub Mamuśki

Z klasą w nowy rok - Klub Mamuśki zaprasza

Klub Mamuśki

Mamuśkowy savoir-vivre, czyli z klasą w nowy rok! Wrocławski Klub Mamuśki zaprasza na spotkania, podczas których będzie można zgłębić tajniki savoir-vivre'u.

Wrocławski Klub Mamuśki zaprasza na styczniowe spotkanie, podczas którego dowiemy się, w jaki sposób należy nakrywać do stołu, przy jakich potrawach nie powinnyśmy używać noża i co należy zrobić z wykałaczką. Padnie też kilka słów o etykiecie przy przedstawianiu się, podawaniu ręki na powitanie, rozmowie telefonicznej czy korespondencji mailowej. Nie zabraknie oczywiście czasu na luźną wymianę zdań i gorącą herbatę w mamuśkowym gronie.

Klub Mamuśki - styczniowe spotkanie - szczegóły:

Formuła spotkania: wykład i warsztat

Data: 30.01.2014, czwartek, godz. 19.00-22.00

Miejsce: MamCzas Cafe, ul. Zwycięska 14d/1/A, www.mamczascafe.pl

Spotkanie jest bezpłatne. Ilość miejsc - ograniczona.

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) należy wysyłać na adres: wroclaw@klubmamuski.pl

W tytule maila należy wpisać: styczeń.

Spotkanie poprowadzi Joanna Kubik, wspólnik wrocławskiej agencji Multum PR sp. z o.o., www.multumpr.pl i prezes organizacji pozarządowej - Fundacji Wałbrzych 2000. Joanna Kubik prowadzi szkolenia dla kadry menedżerskiej, pracowników samorządu terytorialnego i osób bezrobotnych w zakresie kontaktów z mediami, prezentacji, zarządzania sytuacją kryzysową, CSR, a także zakładania i promocji własnej firmy.

            

Zobacz też:

Firmy