Nie przeocz - Cuski Polska

Wyjątkowa przytulanka Cuski

Cuski Polska

Cuski® jest najbardziej popularną przytulanką na świecie. Unikalna koncepcja przytulanki Cuski® sprawia, że dziecko dzięki niej czuje obecność rodzica.

Przytulanka Cuski
Przytulanka Cuski® otrzymała wiele nagród, towarzyszy już setkom tysięcy dzieci i jest najbardziej popularną przytulanką na świecie!
Sprawdź cenę przytulanki Cuski® original

Wystarczy, że mama przyłoży przytulankę Cuski® do swojego ciała i prześpi z nią kilka nocy, aby wyjątkowo delikatny higroskopijny materiał zatrzymał jej zapach. Da on maluszkowi poczucie, że mama jest zawsze blisko niego.

Wykonana z najwyższej jakości tkanin, mięciutka i bez nadruków, przytulanka Cuski® jest komfortowa nawet dla noworodków o wyjątkowo wrażliwej skórze. Jej prosty krój stymuluje i pobudza wyobraźnię dziecka. Owalny kształt zaś jest pierwszym, do którego przyzwyczaja się niemowlę, dlatego głowa Cuski® jest idealna dla małych paluszków uczących się odkrywać i chwytać.

Przytulanka Cuski® - wyniki badań

Badania w Wielkiej Brytanii potwierdziły, że niemowlęta, które od pierwszych dni mają przy sobie przytulankę Cuski®, są radośniejsze i spokojniejsze.

Przytulanka Cuski® została dokładnie przetestowana i spełnia europejskie i światowe standardy bezpieczeństwa.

Nawet pranie w pralce nie powoduje utraty jej właściwości. Jest odpowiednia dla noworodków, nawet dla wcześniaków. Jednak Cuski® kochają również starsze dzieci, bo może ona być doskonałą alternatywą dla smoczków, kocyków i innych "pocieszaczy".

Cuski® to przyjaciel dzieci, który pomaga im się wyciszyć i zasypiać. Dzięki niej dzieci mają poczucie, że ich mama jest zawsze blisko.

Przytulanka Cuski® to wyjątkowy prezent z okazji narodzin dziecka.

            

Zobacz też:

Firmy