Nie przeocz - Klub Mamuśki

Klub Mamuśki zaprasza na grudniowe spotkanie z Pawłem Zawitkowskim

Klub Mamuśki

"Rozwój, opieka i pielęgnacja dziecka" to tytuł najbliższego spotkania z Pawłem Zawitkowskim, znanym fizjoterapeutą i polskim "zaklinaczem dzieci".

Na praktyczny know-how o wychowaniu organizator - Stowarzyszenie Klub Mamuśki - zaprasza 1 grudnia 2013 r. (niedziela) o godz. 15.00. Miejsce spotkania to Park Hotel Diament Wrocław przy ul. Muchoborskiej 10. Spotkanie jest bezpłatne.

Zapisy na grudniowe spotkanie z Pawłem Zawitkowskim
ruszają 24 listopada o godz. 20.00

Uczestniczki spotkania wysłuchają krótkiej prelekcji dotyczącej rozwoju, opieki i pielęgnacji dziecka, a także poznają najczęstsze błędy, jakie popełniane są w wychowaniu maluchów. Nie zabraknie informacji o zabawkach i ich roli w rozwoju dziecka. Będzie czas na pytania z sali oraz tradycyjne już rozmowy kuluarowe w roześmianej mamusiowej atmosferze.

Paweł Zawitkowski Klub Mamuśki

W programie przewidziano konkursy z nagrodami oraz możliwość zakupienia książek eksperta, oczywiście z autografem autora.

Partnerem wydarzenia są: Centrum Medyczne ENEL-MED, SPA Medical Dwór Elizy w Długopolu Zdrój, Wool Star, producent pościeli wełnianej, BARTEK (obuwie dziecięce) oraz Ceba Baby (produkty i akcesoria dziecięce). O oprawę fotograficzną zadba Lojczuk Photography. Partnerem strategicznym jest Park Hotel Diament Wrocław, już po raz kolejny goszczący klubowe mamuśki.

Paweł Zawitkowski to przede wszystkim fizjoterapeuta, autor wielu artykułów i publikacji na temat zdrowia i wspomagania rozwoju dziecka. Terapeuta Szkoły Terapii NDT-Bobath. Absolwent kursów Prechtla, Brazeltona, Halliwick czy SI-Ayres i konsultant w Klinice Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Znany jako autor "Poradnika opieki i pielęgnacji małego dziecka" i bestsellerów (książek i filmów DVD) "Co nieco o rozwoju dziecka", "MAMO TATO co Ty na to?" (cz. 1, 2 i 3). Od lat doradza rodzicom w programach telewizyjnych: TVP, DD TVN i TVN Style.

Spotkanie organizowane jest przez pierwszy i jedyny we Wrocławiu Klub Mamuśki, funkcjonujący w stolicy Dolnego Śląska od kwietnia 2011 r. To miejsce dla każdej mamy - tej dopiero poznającej tajniki macierzyństwa, jak i tej, która ma już spory bagaż maminych doświadczeń.

Klub Mamuśki to inicjatywa społeczna, która zrzesza w tej chwili ponad 2 700 mam, regularnie odwiedzających fanpage Stowarzyszenia na Facebooku, z czego ok. 35-40 uczestniczy w comiesięcznych spotkaniach na żywo. Stowarzyszenie funkcjonuje także w 5 oddziałach na terenie całej Polski: Nysa, Dzierżoniów, Poznań, Gliwice oraz Warszawa.

            

Zobacz też:

Firmy