Nie przeocz - BEDS.pl

Kolekcja mebli dziecięcych i młodzieżowych - Perfect

BEDS.pl

Informacja o tym, że wkrótce zostaniemy rodzicami wywraca nasze życie do góry nogami. Od tego momentu nie ma nic i nikogo ważniejszego niż dziecko.

Choć zaleca się spokój i rozważne działanie, szczególnie przyszłym mamom, to trudno uciec od ekscytacji na myśl o tym, że niedługo wśród nas pojawi się mały człowiek. Wiele spraw należy przemyśleć jeszcze zanim usłyszymy pierwszy płacz dziecka.

Jedną z nich, niezwykle istotną jest urządzenie pokoju dla pociechy, zakup mebli. Tu pojawia się problem zatrwożonych rodziców. Które wybrać? Na co zwrócić uwagę? Postawić na funkcjonalność, dobrą cenę czy doskonałą jakość?

Rozwiązanie - PERFECT

Bezpieczne, funkcjonalne i utrzymane w prostej, ładnej stylistyce - takie są polecane meble z kolekcji Perfect ze sklepu BEDS.pl.

Produkcja mebli dziecięcych wymaga szczególnej dbałości o każdy ich element - mówi Julia Badura, specjalista ds. PR w sklepie BEDS.pl. Troska o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pociech sprawia, że starannie dobieramy meble do dziecięcego pokoju.

My, jako producenci mebli z litego drewna polecamy wykonane właśnie z tego surowca. Lite drewno pokryte naturalnym olejem jest gwarancją wysokiej jakości. Olej ten nie zawiera szkodliwych pierwiastków chemicznych, które mogłyby mieć niekorzystny wpływ na zdrowie dziecka, o które tak bardzo się troszczymy - dodaje. W firmie tej dba się szczególnie o dobrą jakość, którą potwierdzają atesty.

Pamiętać należy, że posiadane certyfikaty są potwierdzeniem tego, że meble przeszły pozytywnie liczne próby w Pracowni Badań i Atestacji Mebli, które pozwoliły na stwierdzenie ich wysokiej jakości, ponadprzeciętnej trwałości oraz gwarantują ich bezpieczne użytkowanie.

PERFECT w zgodzie z trendami

Trendy również w przypadku urządzania dziecięcych pokoików zmieniają się. Kiedyś młodych rodziców ujmowały białe, błękitne lub różowe mebelki. Obecnie szczególną uwagę zwraca się na jakość mebli oraz ich uniwersalną formę, taką, która pasować będzie zarówno do pokoju dziewczynki i chłopca. Naturalne drewno zdaje się być i w rzeczywistości jest materiałem idealnym do produkcji mebli dziecięcych. Klasyczna forma drewnianych mebli nigdy nie wychodzi z mody.

Z obserwacji pracowników BEDS.pl wynika, że klienci wybierając meble dla swoich dzieci kierują się przede wszystkim ich jakością i bezpieczeństwem. Coraz częściej inwestują oni w meble z naturalnego drewna, które właśnie tę wysoką jakość zapewniają. Poza tym lite drewno jest gwarancją długowieczności. Wybierając meble o klasycznym designie możemy być pewni, że posłużą one nie tylko małemu dziecku, ale także dorastającemu nastolatkowi.

Kolekcja Perfect ze sklepu BEDS.pl powstała z myślą o rodzicach, którzy swym dzieciom chcą stworzyć wyjątkowe i bezpieczne miejsce, zarówno w pierwszych dniach życia, jak i później, kiedy dziecko dorasta, zaczyna chodzić do szkoły oraz przeradza się w szalonego nastolatka.

Naturalne drewno, klasyczna forma - dzięki temu meble nadają się zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki, a kiedy dziecko wyrośnie z łóżeczka wystarczy wymienić je na łóżko, dokupić biurko i pokój dla nastolatka gotowy.

Meble z naturalnego drewna są inwestycją na lata. Inwestycją, która procentuje.

            

Zobacz też:

Firmy