Nie przeocz - Klub Mamuśki

Dni Aktywności Malucha we Wrocławiu - Klub Mamuśki zaprasza

Klub Mamuśki

Dziecięcy teatr, spotkanie z mówiącą po niemiecku wróżką, wesoła matematyka czy ceramika dla przedszkolaków to tylko niektóre atrakcje dla najmłodszych wrocławian. W terminie 23-27.09.2013 odbędą się Dni Aktywności Malucha, zorganizowane przez Stowarzyszenie Klub Mamuśki - przegląd zajęć dodatkowych dla dzieci, przygotowanych w czterech kategoriach wiekowych.

Na tydzień pełen atrakcji zaprasza Stowarzyszenie Klub Mamuśki, które jest pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.

Harmonogram zajęć - Dni Aktywności Malucha we Wrocławiu

ZAPISY
NA DNI AKTYWNOŚCI MALUCHA
WE WROCŁAWIU

Formularz zgłoszeniowy

Dni Aktywności Malucha - dla dzieci i rodziców

Dni Aktywności Malucha to cykl bezpłatnych zajęć dla dzieci i rodziców, pozwalających zapoznać się z ofertą branży parentingowej we Wrocławiu. Do wyboru będzie ponad 35 godzin aktywności: od piłki nożnej, squasha, karate, pływania dla najmłodszych, przez zajęcia muzyczne, taneczne, artystyczne, na typowo intelektualnych kończąc.

- Wrzesień jest miesiącem, w którym rodzice intensywnie szukają zajęć dodatkowych dla swoich dzieci, będących uzupełnieniem rozwoju, nauki przedszkolnej oraz szkolnej. Klub Mamuśki chce pomóc w znalezieniu oferty odpowiedniej do wieku i upodobań dziecka, dlatego właśnie organizujemy Dni Aktywności Malucha - mówi Anna Nowocień-Rega, Wiceprezes Stowarzyszenia Klub Mamuśki.

Oferta zajęć w ramach Dni Aktywności Malucha jest bardzo bogata. Aby ułatwić wybór, zostały one podzielone na cztery kategorie wiekowe:

  • 0-2 lata,
  • 2-4 lata,
  • 4-6 lat,
  • 6-9 lat.

Odbywać się będą w siedzibie konkretnej firmy czy instytucji - w tych samych warunkach, w jakich realizowane jest to podczas cyklicznych, śródrocznych zajęć. Wszystko po to, by rodzice mogli zobaczyć, a nie tylko przeczytać na ulotce czy stronie internetowej, na co uczęszczać będzie ich pociecha.

- Dni Aktywności Malucha to projekt, o którym marzyłam już od dawna. Jestem przekonana, że tylko bezpośrednie uczestnictwo w zajęciach daje szansę, aby odnaleźć nową dziecięcą pasję. Wierzę, że będzie to fantastyczny czas nie tylko dla maluchów, ale i dla rodziców, a sama formuła eventu sprawdzi się, pozwalając dobrze zaplanować pierwszy semestr zajęć dodatkowych - wyjaśnia Elżbieta Woźniak-Łojczuk, założycielka i Prezes Stowarzyszenia Klub Mamuśki.

Nie przeocz Dni Aktywności Malucha!

Zapisy ruszą jeszcze w tym tygodniu - szczegółowy harmonogram i formularz zgłoszeń pojawią się na stronie www.klubmamuski.pl. Regulamin zapisów dostępny jest na stronie organizatora.

Dni Aktywności Malucha we Wrocławiu

Kiedy: 23-27.09.2013

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny!

Partnerami Strategicznymi wydarzenia są: FagorMastercook, LaciBios Femina, Wool Star oraz Lojczuk Photography. Zajęcia poprowadzą: Karate Budokan, Centrum Edukacyjne z Pasją, Edurado, Humanitarium, Squash dla Dzieci, Magic House, Mały Inżynier, Akademia Pomysłów i Zabawy, ISwim, Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka, Allegretto, Socatots, Pasjonarnia, Rozwijalnia oraz GERelis.

Dni Aktywności Malucha to autorski projekt organizowany przez pierwszy i jedyny we Wrocławiu Klub Mamuśki, funkcjonujący w stolicy Dolnego Śląska już ponad 2,5 roku. W ramach klubu odbywają się cykliczne spotkania, podczas których poruszane są problemy ważne dla mam: od kwestii zdrowia i urody, poprzez pytania o wychowanie, żywienie dzieci, na organizacji czasu i realizacji swoich marzeń - również tych zawodowych - skończywszy.

Stowarzyszenie Klub Mamuśki to inicjatywa społeczna DLA mam i O mamach, która zrodziła się we Wrocławiu, a teraz z powodzeniem funkcjonuje już w oddziałach na terenie całej Polski: Warszawie, Poznaniu, Gliwicach, Dzierżoniowie oraz Nysie. Ambasadorkami idei są dwie aktorki i młode mamy: Marieta Żukowska - mama Poli - oraz Joanna Gleń - mama Loli.

            

Zobacz też:

Firmy