Nie przeocz - Wydawnictwo AVT

Targi Moje Dziecko w Warszawie - V edycja - relacja z targów

Wydawnictwo AVT

W niedzielę, 1 września, zakończyła się V edycja Targów Moje Dziecko, które odbywały się na warszawskim Torwarze. Przedstawiamy relację z Targów i zapraszamy do oglądania zdjęć!

Podczas Targów Moje Dziecko na scenie cały czas odbywały się różnego rodzaju przedstawienia dla rodziców i dzieci

W ciągu dwóch dni przez halę przewinęło się kilka tysięcy warszawskich rodzin odwiedzając kilkadziesiąt stoisk producentów i placówek oferujących produkty dla dzieci i mam.

Tak, jak zapowiadali organizatorzy Targów Moje Dziecko, w tych dniach na Towarze czekało na dzieci i rodziców mnóstwo atrakcji. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Była to też dobra okazja, by podjąć decyzję na jakie zajęcia dodatkowe zapisać pociechy, a nawet popróbować swoich sił w przeróżnych dyscyplinach nauki i sportu.

Wachlarz zajęć był naprawdę duży, poczynając od zabaw plastycznych, karate poprzez tenis i doświadczenia naukowe a kończąc na kursach szybkiego czytania.

Targi Moje Dziecko odbywają się co roku na Torwarze. Zapraszamy wszystkich za rok!

Targi Moje Dziecko - galeria zdjęć

Dziecko Najlepsza Inwestycja na Targach Moje Dziecko

Na naszym stoisku rodzice mogli zapoznać się z najnowszym jesiennym numerem pisma w zmienionej szacie graficznej. Dzieci mogły w tym czasie zająć się zabawą oraz spróbować pysznych i zdrowych batoników Crunchy.

Najnowszy numer naszego kwartalnika "Dziecko Najlepsza Inwestycja" cieszył się dużym zainteresowaniem. Miło nam, że tak bardzo czytelnikom przypadła do gustu nowa okładka. Dziękujemy naszym partnerom za współpracę: KW Trade, Sante, Novascon Pharmaceuticals, Cebababy, RoomMates, Derma Profil.

Dużo się działo przy stoisku Dziecko Najlepsza Inwestycja na Targach Moje Dziecko

Dzieciaki mogły porysować m.in. miękkimi kredkami ołówkowymi SOFT Grand przy małym kolorowym stoliczku. Częstowaliśmy również pysznymi batonami Crunchy. Mamy dostawały od nas dużo różnych gadżetów, wśród których również był nowy numer magazynu Dziecko Najlepsza Inwestycja.
Mieliśmy ciekawostki dla mam z maluszkami... ...jak również dla mam ze starszymi dziećmi.
Zawsze miło jest patrzeć na szczęśliwe i uśmiechnięte dzieci.
            

Zobacz też:

Firmy