Nie przeocz - Obserwatorium Rodzinne

Ogólnopolski konkurs na Zdjęcie Rodziny

Obserwatorium Rodzinne

Promocja wartości, jaką jest rodzina - oto najważniejszy cel ogólnopolskiego konkursu na Zdjęcie Rodziny. Najciekawsze fotografie rodzinne nadesłane na konkurs zostaną wydane w formie kalendarza na rok 2014.

Nagrodą główną w konkursie na Zdjęcie Rodziny jest rodzinny wyjazd do Brukseli oraz kalendarze na rok 2014 ze zdjęciami rodzin wytypowanych spośród nadesłanych materiałów.

Głównym organizatorem Ogólnopolskiego konkursu fotograficznego na najlepsze Zdjęcie Rodziny jest portal ObserwatoriumRodzinne.pl

Organizatorzy konkursu na Zdjęcie Rodziny zachęcają do nadsyłania zdjęć, na których uwieczniono przyjemne chwile spędzone w rodzinnym gronie. Na uczestników konkursu, którzy nadeślą najciekawsze zdjęcia wraz z ich krótkim opisem, czekają atrakcyjne nagrody.

Konkurs na Zdjęcie Rodziny jest dedykowany rodzinom, które chcą podzielić się z innymi radością ze wspólnych chwil, za pomocą zapisanego obrazu.

Zgłoszenia do konkursu na Zdjęcie Rodziny

Zgłoszenie do konkursu wraz ze zdjęciem należy przesłać e-mailem na adres redakcja@obserwatoriumrodzinne.pl lub pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście na adres:

ObserwatoriumRodzinne.pl
ul. Flory 5 m. 2
00-586 Warszawa
z dopiskiem na kopercie: "KONKURS"

Na zgłoszenia oczekujemy do dnia 30 września 2013 r.

Regulamin konkursu na Zdjęcie Rodziny oraz kartę zgłoszeniową znajdziecie tu>>>

            

Zobacz też:

Firmy