Nie przeocz - Mama Wie

Bezpłatne spotkania MAMA WIE - jesienna edycja

Mama Wie

Rusza kolejna, jesienna edycja cieszących się dużym zainteresowaniem spotkań MAMA WIE! We wrześniu i październiku 2013 r. w dziewięciu miastach województwa mazowieckiego odbędą się bezpłatne spotkania dla przyszłych i świeżo upieczonych rodziców.

Plakat akcji Mama Wie!

Naszą misją, w myśl haseł: MAMA WIE!, MAMA CZUJE!, MAMA ROZUMIE! jest uświadomienie rodzicom, że instynkt macierzyński pozwoli im prawidłowo i z największą dbałością opiekować się dzieckiem, a nasi specjaliści poszerzą ich umiejętności i rozwieją wszelkie wątpliwości. Przekażemy uczestnikom rzetelną wiedzę dotyczącą pielęgnacji i rozwoju dziecka od pierwszych chwil jego życia.

Bezpłatne warsztaty będą miały charakter wykładów, prezentacji, a także indywidualnych rozmów ze specjalistami z zakresu m.in. fizjoterapii, psychologii, pierwszej pomocy czy pielęgnacji. Projekt MAMA WIE! skierowany jest do kobiet planujących ciążę, kobiet w ciąży oraz młodych rodziców.

Gościem specjalnym warsztatów będzie pan Paweł Zawitkowski - fizjoterapeuta NDT-Bobath, specjalizujący się w terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzenia. Od lat doradza rodzicom, jak przez dotyk, ruch oraz zwariowane pomysły wspierać prawidłowy rozwój dzieci.

Celem projektu MAMA WIE! jest dotarcie do jak największej liczby kobiet, które pomimo bliskości dużego ośrodka społeczno-kulturalnego, jakim jest Warszawa, nie zawsze mają szansę skorzystać z tego typu warsztatów. Teraz to my dotrzemy do nich.

Pomysłodawca akcji MAMA WIE! już od ponad roku propaguje ideę aktywnego spędzania czasu z dziećmi, wydając na terenie Warszawy bezpłatny kwartalnik - DaDa - Magazyn Aktywnej Mamy - promujący m.in. miejsca przyjazne rodzicom z dziećmi.

Bezpłatne spotkania MAMA WIE

Gdzie: w Piasecznie, Otwocku, Mińsku Mazowieckim, Płocku, Legionowie, Nowym Dworze Mazowieckim, Grodzisku Mazowieckim, Sochaczewie i Pruszkowie.

Kiedy: wrzesień - październik 2013r.

Warsztaty MAMA WIE! to inicjatywa bezpłatna, dostępna dla wszystkich zarejestrowanych. Formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie www.mama-wie.pl oraz na profilu na facebook’u (www.facebook.com/warsztatymamawie). Zgłoszenia przyjmowane będą 15 sierpnia.

Honorowe Patronaty nad akcją MAMA WIE! objęli Prezydenci i Burmistrzowie miast Piaseczno, Otwock, Mińsk Mazowiecki, Płock, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Sochaczew i Pruszków.

            

Zobacz też:

Firmy