Nie przeocz - Kupiec

Katarzyna Cichopek poprowadzi nowy program szkoleniowy "Mamy sexy mamy"

Kupiec

Powstaje nowy program szkoleniowy "Mamy sexy mamy", którego prowadzącą będzie Katarzyna Cichopek.

Program szkoleniowy "Mamy sexy mamy", zdjęcie Cruso Public Relations

Interaktywne szkolenia "Mamy sexy mamy" odbywać się będą na terenie całej Polski i co jest niezwykle istotne - są bezpłatne. Głównym Sponsorem programu szkoleń jest firma Kupiec - jeden z największych producentów zdrowej żywności w Polsce.

Spotkamy się z kobietami, aby rozmawiać, wymieniać się swoimi doświadczeniami, wspierać nawzajem i razem odkrywać radość z macierzyństwa. Wierzymy, że połączone wspólnym doświadczeniem stawania się matką, kobiety mogą czerpać z tego siłę. Początki macierzyństwa to piękny i jednocześnie trudny czas.

Bardzo ważne jest, aby kobieta miała w tym okresie wsparcie. Będziemy zadawać pytania i razem szukać odpowiedzi na najczęściej poruszane kwestie. Czy sobie poradzę? Co będzie z pracą? Jak bardzo zmieni się moje ciało?

Udowodnimy, że "Mamy sexy mamy"!

Inauguracja programu szkoleniowego "Mamy sexy mamy"

Cykl szkoleń "Mamy sexy mamy" zainaugurowała konferencja prasowa, która odbyła się 29 sierpnia br. Podczas spotkania nie zabrakło gwiazd znanych ze sceny i z ekranu.

Katarzyna Cichopek - aktorka, psycholog z wykształcenia, prowadząca szkolenia - przedstawi genezę powstania cyklu "Mamy sexy mamy".

Andżelika Piechowiak - słynna aktorka i producentka programu szkoleń - opowie o celach i przesłaniu cyklu oraz o tym, gdzie będą się odbywać szkolenia i do kogo są kierowane.

Podczas konferencji został również oficjalnie zaprezentowany blog Katarzyny Cichopek, który w pełni poświęcony będzie relacji ze szkoleń "Mamy sexy mamy".

 

Firma Kupiec aktywnie wspiera kobiety i wychodzi naprzeciw wyzwaniom, które stawia przed nimi codzienne życie.

Z pewnością jednym z nich jest macierzyństwo, które okazuje się tak samo ekscytujące, jak i trudne. Jest to czas, w którym kobiety szczególnie silnie integrują się ze sobą, dzieląc się doświadczeniem i rozmaitymi spostrzeżeniami, np. jak zdrowo odżywiać się w czasie ciąży i karmienia, jak karmić dziecko i dbać o siebie, aby szybko wrócić do formy. Chcą być jednocześnie wzorowymi matkami i pięknymi, aktywnymi kobietami, które spełniają się zarówno na tle zawodowym, jak i prywatnym. Z pewnością jest to czas wielu pytań, na które dzięki firmie Kupiec będzie można uzyskać odpowiedzi w zaufanym gronie!

Terminy pierwszych pięciu spotkań programu szkoleniowego
"Mamy sexy mamy":

8.09.2013 Konin - KONIŃSKI DOM KULTURY godz. 16

22.09.2013 Przemyśl - PRZEMYSKIE CENTRUM KULTURY I NAUKI ZAMEK godz. 16

29.09.2013 Świdnica - ŚWIDNICKI OŚRODEK KULTURY godz. 16

13.10.2013 Puławy - PUŁAWSKI DOM KULTURY godz. 16

14.10.2013 Wałcz - WAŁECKIE CENTRUM KULTURY godz. 16

            

Zobacz też:

Firmy